Skip Navigation Links

Arsuz’a Yat Limanı Yapılacak!

Gökpınar Zeytin Dalı Derneği’nin gecesinde veren Kaymakam Musa Sarı: Arsuz’a Yat Limanı Yapılacak!

Arsuz’a Yat Limanı Yapılacak!Web
TV

Arsuz   A+a-

 Arsuz’a yat limanı çalışmalarının sürdüğü müjdesini Gökpınar Zeytin Dalı Derneği’nin gecesinde veren Kaymakam Musa Sarı:
 
Arsuz’a Yat Limanı Yapılacak!
 
Hatay’ın Arsuz ilçesinde faaliyet gösteren Gökpınar Zeytindalı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin geleneksel dayanışma yemeği Lion King Otel’de gerçekleştirildi.
Arsuz’un genelinden katılımın yoğun olduğu gecede, Gökpınar ailesinin dostlarının birlikteliği görülmeğe değerdi.
Gökpınar Zeytindalı Derneği’nin, Gökpınar ailesi ve dostlarının güzel bir gecede kaynaşması ve birlikte Arsuz için güzel işler yapabilme yeteneğini ortaya koyması adına önemli bir tablo ortaya koydu.
Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Arsuz Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yavuz, Arsuz İlçe Sağlık Müdürü Doktor Pelin Gökpınar, CHP Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin, AK Parti Arsuz İlçe Başkanı Bünyamin Nal ve AK Parti Arsuz Belediye Başkan Aday Adayı Değer Tultak, Arsuz Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Hasan Arslan ve yönetim kurulu ve daha çok sayıda Gökpınar ailesi dostunu ve de aile bireylerini ağırlayan Gökpınar Zeytindalı Derneği, Arsuz’un geleceğine ve hedeflerine sunduğu katkılardan dolayı Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ile Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha adına Başkan Yardımcısı Ali Yavuz’a plaket verdi.
Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, bölgede uzun yıllardır istenen ve bir türlü de gerçekleşmeyen yat limanı projesinin müjdesini konuşmasında verdi. Arsuz’un Hatay’ın vitrini olacağını belirten Kaymakam Sarı, yat limanıyla bu hedeflere emin adımlarla ilerlediklerini söyledi.
 
Tüm şehitlerin anısına 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı’nın okunması sonrası Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan gecede konuşan Gökpınar Zeytindalı Derneği Başkanı Serdal Gökpınar, tüm sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte Arsuz’un geleceğine katkı vermek için çalışmaya devam edeceklerini belirterek, çiçeği burnunda bir ilçe olan Arsuz’u güzel bir geleceğin beklediğine vurgu yaptı.
 
Gökpınar Zeytindalı Derneği Başkanı Serdal Gökpınar konuşmasında şöyle dedi;
Derneğimiz, Arsuz ilçesinde köklü bir geçmişi olan GÖKPINAR ailesinin birlikteliğini pekiştirmek için bir araya gelmekle birlikte, bu misyonunun dışında, Arsuz’umuza katkı sağlamak, sosyal sorumluluklarını yerine getirmek için de varlığını devam ettirmektedir. Güzel Arsuz’umuzun gelişimi için tüm sosyal sorumluluk projelerine katılmak en büyük arzumuzdur..”
 
Arsuz’a Yat Limanı Çalışmaları Sürüyor !
Arsuz Kaymakamı Musa Sarı da yaptığı konuşmada, Gökpınar Zeytindalı Derneği’nin, ilçenin en aktif STK’larından olması nedeniyle mutlu olduğunu ve bir çok projede ortak çalışmaktan keyif aldığını belirterek, Arsuz’un tüm dinamikleriyle büyük bir gelişim gösterdiğini söyledi. Arsuz’a yat limanı müjdesini veren Kaymakam Musa Sarı, yat limanı çalışmalarının sürdüğünü sözlerine ekledi.
Arsuz Belediye Başkan Yardımcısı Mimar Ali Yavuz da yaptığı konuşmada, İngiltere’nin anayasasının olmadığı gibi, her bireyin onlarca sivil toplum kuruluşuna üye olmak sorumluluğunu yerine getirdiğini söyledi ve zeytin Dalı Derneği’nin Arsuz’a sunduğu katkılara teşekkür etti.
Gece boyunca Gökpınar ailesi ve dostları güzel bir gece geçirmenin keyfini çıkardılar.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Arsuz’a Yat Limanı Yapılacak! videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar