Skip Navigation Links

Seyfi Dingil’den Kaymakam Yönden’e Hayırlı Olsun Ziyareti

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil İskenderun’a yeni atanan Kaymakam İskender Yönden’ hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Seyfi Dingil’den Kaymakam Yönden’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Gündem   A+a-

Her Zaman İletişim Halinde Olacağız
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’e yeni görevlerinde başarılar dileyen İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” İskenderun’a hoş geldiniz. İnşallah sizlerle birlikte çok güzel projelerin ve hizmetlerin altına imzamızı atacağız. Sizinle birlikte İskenderun’umuzu bir adım daha ileriye taşıyacağımıza canı gönülden inanıyorum. Halka hizmet noktasında sürekli iletişim halinde olacağız. İskenderun’umuza tekrar hoş geldiniz diyor başarılı çalışmalarınızın devamını diliyoruz” diye konuştu.
Amacımız Halkımıza En İyi Hizmeti Vermektir
Ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ise “İskenderun’da görev yapacak olmaktan dolayı çok mutluyum. İnşallah bundan sonra da daha büyük hizmetler için birlikte çalışacağız. Devletin vermiş olduğu hizmetleri hep birlikte yürüteceğiz. Her yönü ile güzel bir şehirde sizlerle birlikte görev yapacak olmaktan çok mutluyum. Hepimizin amacı halkımıza en iyi hizmeti vermektir” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından ziyaret sohbet ortamında devam ederken Kaymakam Yönden ve Belediye Başkanı Seyfi Dingil kent hakkında bilgi alışverişinde bulundu.
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar