Skip Navigation Links

Kaymakam Musa Sarı' Arsuz'a Hayırlı Olsun'

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’nın Ankara’da spor federasyonları ve ilgili bakanlıkları ziyaretinde ilçeye talep ettiği Kapalıspor Salonu için düğmeye bası

Kaymakam Musa Sarı' Arsuz'a Hayırlı Olsun'

Arsuz   A+a-

 Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’nın Ankara’da spor federasyonları ve ilgili bakanlıkları ziyaretinde ilçeye talep ettiği Kapalıspor Salonu için düğmeye basıldı. Sahadaki çalışmaların yanısıra ilçenin sorunları ve çözüm önerilerini Ankara’ya taşıyan Musa Sarı, ilçenin sportif başarılarına katkı sunması açısından ilçede büyük eksikliği hissedilen kapalıspor salonunun Devlet ve hayırsever desteğiyle yapımı için İstanbul’da yaşayan ve daha önce Gökmeydan Mahallesinde okul yaptıran işadımı Naci Uyar ile görüştü. İşadamı Uyar’dan olumlu sonuç alınmasının ardından bir kısmı hayırseverden, kalan kısmı ise devletten olmak suretiyle protokole bağlanan kapalı spor salonunun temeli bugün Gökmeydan Mahallesi’ndeki Naci Uyar Anadolu Lisesi bahçesinde atıldı.
“Arsuz’a hayırlı olsun”
Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, beraberinde İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Gökmeydan eski Belediye Başkanı Necim Bozkurt ve Okul Müdürü Hülya Peköz ile birlikte, aynı gün kapalıspor salonunun temelini inceledi.
 
Projenin altı ayı sürede tamamlanacağını ifade eden Kaymakam Musa Sarı, “Kapalı spor salonunun belirlenen süreden önce tamamlanması için çalışıyoruz. En geç nisan – mayıs ayına yetişmesini planlıyoruz. Kapalıspor salonunun yapımına katkı sunan işadamı Naci Uyar’a ilçe adına ayrıca teşekkür ediyorum. Bu salon, yaz – kış çeşitli müsabakalara bütün okulların ortak katılımına da açılmak suretiyle ev sahipliği yapacak ve ilçemizin sportif başarılarına katkı sunacaktır. Kapalı spor salonumuz ilçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar