Skip Navigation Links

Arsuz’daki Dev Altyapı Çalışması Sürüyor

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), Arsuz ilçemizi altyapıya kavuşturacak olan

Arsuz’daki Dev Altyapı Çalışması SürüyorWeb
TV

Arsuz   A+a-

 ‘Arsuz 1. Grup Kanalizasyon Şebekesi(Karaağaç ve Nardüzü Mah.) ile Belen Kollektör Hattı İnşaatı’nda çalışmalarını sürdürüyor.
 
Sağlıklı yaşam, temiz çevre ve gelecek için hayata geçen kapsamlı projenin Arsuz ilçesine bağlı Nardüzü ve Karaağaç mahallelerinde sürdüğünü belirten Genel Müdürlük, maliyeti 56 milyon 456 bin TL olan ve Arsuz ile Belen ilçesini kapsayacak dev proje kapsamında farklı çaplarda 163 km kanalizasyon şebekesinin döşeneceğini açıkladı.
 
Arsuz ilçemizi modern, temiz ve daha yaşanabilir duruma getirecek çalışma kapsamında toplam 15 km atık su şebekesinin döşendiğini aktaran HATSU, teknik personel gözetiminde süren çalışmada 1 paletli ekskavatör, 1 kepçe ve 11 personelin görev yaptığını belirtti.
 
İdare ayrıca, Karaağaç ve Nardüzü mahallelerinin kanalizasyon şebekelerinin ve Belen ilçesinin kanalizasyon kollektör hattı tamamlanmasıyla birlikte atık suların İskenderun Arıtma Tesisi’ne iletiminin sağlanacağını belirtti.
 
 
 
 
 
 
Arsuz’daki Dev Altyapı Çalışması Sürüyor videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar