Skip Navigation Links

Hatay'ın Bütün Renkleri Yıldız Kebap'ta Buluştu

İşletmeciliğini Ülkü Ocakları İskenderun ilçe Başkanı Bünyamin Saraçoğlu, Ülkü Ocakları Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Yıldız

Hatay'ın Bütün Renkleri Yıldız Kebap'ta Buluştu Web
TV

Ekonomi   A+a-

 ve Gürkan Kılıçoğlu'nun yaptığı Yıldız Kebap Salonu Pac Meydanında görkemli bir açılışın ardından hizmete girdi.
Açılışı CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, MHP Hatay Milletvekili Adayı İbrahim Gül, CHP İskenderun Başkan Aday Adayı Yılmaz Şahutoğlu, İskenderun Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mustafa Çöloğlu, MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal, MHP İskenderun ilçe Başkanı Turan Bozkurt, MHP İskenderun Belediyesi Meclis Üyeleri hep birlikte gerçekleştirdiler.
Yıldız Kebap Salonu'nun açılışına siyaset dünyasının birçok siması katıldı. Açılış öncesi kısa bir açıklama yapan işletmecilerden Gürkan Kılıçoğlu, Yıldız Kebap olarak İskenderun halkının hizmetine girdiklerini ifade ederek katılımlarından dolayı tüm davetlilere teşekkür etti.
CHP Hatay Milletvekili Av. Suzan Şahin, bereketli ve hayırlı olmasını dileyerek konuşmasına şöyle devam etti.
“Bugün burada İskenderun’da birçok rengi gördüm. Dedim ki aferin herkesle dost olmuş, herkese bir el uzatmış gönül koymuş. Burada çok renkli insanlar var, bu renkli insanları bir araya topladığı için öncelikle kendisine teşekkür ediyorum. Yeni bir başlangıç yapıyor. Bereketli ve hayırlı olmasını diliyorum.”
Açılışın ardından işletmeciler Ülkü Ocakları İskenderun ilçe Başkanı Bünyamin Saraçoğlu, Halil Yıldız, Gürkan Kılıçoğlu işletmeleri hakkında bilgiler vererek daha sonra davetlilere kebap ikramında bulundular.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hatay'ın Bütün Renkleri Yıldız Kebap'ta Buluştu  videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Gozde Bolat -Diyetisyen 
son gelişmeler
öne çıkanlar