Skip Navigation Links

Muhtarlardan Başkan Seyfi Dingil’e Teşekkür Plaketi

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, muhtarlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde halk hizmet çalıştıklarını belirtti.

Muhtarlardan Başkan Seyfi Dingil’e Teşekkür Plaketi

İskenderun   A+a-

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, muhtarlar günü nedeni iel İskenderun’da görev yapan muhatlar ile Down Cafe’de düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.
Düzenlenen programa İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk, İskenderun İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ferit Gül, muhtarlar ve eşleri katıldı.
Birlik ve Beraberlik İçerisindeyiz
Down Cafe’de gerçekleştirilen birlik ve beraberlik kahvaltısında muhtarların vatandaşlarla siyasiler arasında köprü görevi gördüğünü belirten Başkan Seyfi Dingil, görev yaptığı süreç boyunca tüm muhtarların desteğini gördüğünü belirterek, tüm muhtarlara teşekkür etti. Bugüne kadar hep beraber, bütün mahallelerde büyük hizmetler yaptıklarını ifade eden Başkan Seyfi Dingil, “Muhtarlarımız bizim mesai arkadaşlarımız. Halkımızla aramızda her zaman köprü vazifesi görüyorlar. Muhtarlarımızla her zaman istişarelerde bulunuyoruz. İskenderun’da birlik ve beraberliğimiz herkese örnek oluyor. Gününüz kutlu olsun” dedi.
Başkan Seyfi Dingil’e Teşekkür
İskenderun Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç ise, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e kendilerine her zaman destek olduğunu ifade ederek, günün anısına plaket takdim etti.
İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk ise, “Yönetim anlayışımızda, vatandaşlarımızın devletimize ihtiyaç duyduğunda çalacakları ilk kapının muhtarlıklarımız olduğu bilinci çok önemli bir yer tutmaktadır. “dedi. Programın sonunda Başkan Seyfi Dingil, muhtarlara günün anısına hediye takdim etti.
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar