Skip Navigation Links

Dörtyollu İş Adamları 100. Yıl İçin Toplandı

Dörtyol Belediye Başkanlığı’nda Başkan Toksoy’un makamında gerçekleşen bilgilendirme ve istişare toplantısında gerçekleşecek olan

Dörtyollu İş Adamları 100. Yıl İçin Toplandı

Dörtyol   A+a-

5. Dörtyol İlk Kurşun Kültür Sanat ve Turunçgil Festivali için maddi ve manevi destek istendi.
Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy’un ev sahipliğinde gerçekleşen istişare toplantısına Dörtyol Ticaret Odası Başkanı Ercan Yıldırım, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Bölükbaşı, Şoförler ve Otomobilciler Odası Yavuz Çelebi, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Ali Gün’ün öncülük yaptığı toplantıya Dörtyol’da faaliyet gösteren büyük ölçekte fabrika işletmeleri ve yönetim kurulu başkanları ile yöneticileri katıldı.
Başkan Toksoy, 100. Yıl Kutlamalarını Önemsiyorum
1-4 Kasım 2018 tarihlerinde gerçekleşecek olan 5. Dörtyol İlk Kurşun Kültür Sanat ve Turunçgil Festivali ile ilgili bilgiler aktaran Başkan Yaşar Toksoy, konuşmasında; “Milli Mücadele’de İlk Kurşun’un atılışının 100. Yıl dönümü kapsamında birçok program hazırladık. Bunlar Kültür Sanat Faaliyetleri, Sportif Faaliyetler, Açık Hava Konserleri gibi birçok programı üzerinde mesai arkadaşlarımız ile birlikte toplumumuzun beklentilerini de katarak hazırlıklarımızı tamamladık. Sempozyumlar, Fotoğraf Sergileri, İlk Kurşun Tiyatrosu, 81 İl 81 Okul İlk Kurşun Projesi, Futbol, Voleybol, Basketbol, Türkiye geneli Satranç turnuvası, Atlı cirit ve oklu gösterileri, Açık Hava konserlerimiz ile vatandaşlarımızın karşısına çıkacağız. Sizlerin desteği ve katkılarıyla bu organizasyonun altından kalkacağımıza inanıyorum.” dedi.
İş Adamlarından Festivale Tam Destek
5. Dörtyol Kültür Sanat ve Turunçgil festivali için katkı sağlayacaklarını ifade eden iş adamları, Milli Mücadele’de İlk Kurşun atılışının 100. Yıl dönümüne katkı sağlamak ve üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini dile getirdiler.
Sosyal Sorumluluk Projeleriniz İçin Arsa Bizden
Başkan Yaşar Toksoy, toplantının sonuna doğru iş adamları ve yöneticilere karşı yaptığı konuşmada, sosyal sorumluluk projelerinizi Dörtyol’da gelin el birliği ile birlikte yapalım. Arsa bizden, projenin hazırlanması ve süreç ile ilgili tüm sorumluluğu da karşılarız. Örnek vermek gerekirse Bozatlı firmamız Denizcilerde okul yaptırmış, elbette yaptırabilir ama bu öncelik Dörtyol olmalıydı. Sosyal ve kültürel bakımdan zengin olan İlçemize karşı sorumluluklarımız bizlerin olduğu gibi sizlerin de üzerine düşüyor. Sizden ricam bu konuda tasarruflarınız Dörtyol olmalıdır.
Karşılıklı istişarenin ardından toplantı sona erdi.
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Gozde Bolat
Narin Restaurant 
son gelişmeler
öne çıkanlar