Skip Navigation Links

Minik Seda Nur’a Gönül Köprüsü

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz gönülleri fethetmeye devam ediyor.

Minik Seda Nur’a Gönül Köprüsü

Kırıkhan   A+a-

Milletvekili Hüseyin Yayman ve Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un Mahalle ziyaretleri sırasında Demirkonak mahallesinde yaşayan ve Limantik C rahatsızlığı sebebiyle yürüyemeyen 11 yaşındaki minik Seda Nur Koşun'un "Ayhan Başkanım; mahallemizin yollarını yapar mısın? Hastaneye gidip gelirken zorluk çekiyorum" isteğine duyarsız kalmayarak minik kızın talebini de yerine getirdi.
Kırıkhan Belediyesinin Programlı çalışmalar kapsamında Demirkonak mahallesinde başlattığı sıcak asfalt çalışmaları kapsamında minik Seda Nur Koşun’un evinin önüne kadar sıcak asfalt döşendi.
Minik Seda Nur Artık Hastaneye Rahatlıkla Gidip Gelebilecek
Başkan Yavuz konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Bizler halkımıza hizmet etmek için bu göreve talip olduk ve hizmet ekiplerimizle birlikte halkımıza verdiğimiz sözleri tek tek yerine getirmeye devam ediyoruz. Bu bağlamda mahallemize sıcak asfalt çalışmaları yapılırken minik Seda Nur’un isteğini de yerine getirdik. Halkımızın mutluluğu bizlerin de mutluluğu demektir. Kızımız artık rahatlıkla hastaneye gidip gelebilecek ve mahallede zorlanmadan yürüyebilecek. Minik Seda Nur kızımıza Rabbimden acil şifalar diliyorum” dedi.
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar