Skip Navigation Links

Hassa Ve Kırıkhan İlçe Başkanlarından Seyfi Dingil’e Ziyaret

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, AK Parti teşkilatlarının her zaman halkın hizmetinde olduğunu belirtti.

Hassa Ve Kırıkhan İlçe Başkanlarından Seyfi Dingil’e Ziyaret

Yerel   A+a-

Hassa AK Parti Hassa İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz ve Kırıkhan İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “sorumluluk alanlarımız farklı olsa da bir tek sorumluluğumuz var, o da bu millete hizmet etmek. Bizler belediye nezdinde, sizler teşkilat nezdinde halka hizmet ediyorsunuz. Bizler yönetim kurulu üyelerimiz, kadın kolları üyelerimiz, gençlik kolları üyelerimiz, mahalle temsilcilerimizle birlikte her zaman çok güzel ve uyumlu bir çalışma içerisindeyiz” dedi.
Hassa AK Parti Hassa İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz ve Kırıkhan İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik ise Hatay genelinde ilçe belediyelerine ve teşkilatlara nezaket ziyaretlerinde bulunduklarını belirterek, çalışmalarında Başkan Seyfi Dingil’e başarılar dilediler.
Beyazay Derneğinden Ziyaret
Öte yandan Beyaz Derneği Mersin Beyazay Derneği Başkanı Gökhan Arsuz’da İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret ederek derneğin çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar