Skip Navigation Links

Başkan Toksoy Lütfü Savaş’ı Hedef Aldı !

Hatay’ın Dörtyol İlçesi MHP’li Belediye Başkanı Yaşar Toksoy,

Başkan Toksoy Lütfü Savaş’ı Hedef Aldı !

Gündem   A+a-

 CHP’li Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın Dörtyol ilçesini dışladığı ve hizmet ettiği iddiasıyla sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy’un, HBB Başkanı Lütfü Savaş’ı eleştirdiği ve Dörtyol halkına hitaben kaleme aldığı açıklaması şöyle;
 
EYYYY LÜTFÜ SAVAŞ, DÖRTYOL SANA NE YAPTI?
DÖRTYOL’A GÖNÜL VERMİŞ ÇOK SAYGIDEĞER HEMŞERİLERİM,
Hatay Büyükşehir Belediyesi ‘Bütüncül Yaklaşım, Birlikte Yönetim’ anlayışından uzak sözde her İlçeye eşit ve adil hizmet götürdüğünü her platformda dilinden düşürmeyen HBB maalesef Dörtyol insanına hizmette sınıfta kalmışlardır. HBB hizmet ve sorumluluklarında uzak bir belediyecilik anlayışı ile sadece vezne ve tahsilat görevi görmekten öteye gidememiştir.
30 Mart 2014 Mahalli İdareler ve Yerel seçimlerinden 4 yıl 5 ay geçti, bu süre zarfı içerisinden Dörtyol’a hizmet edilmesi için Hatay Büyükşehir Belediyesi Mali hizmetlerine (muhasebe) İller Bankasından ve su tahsilatı gelirlerin iyimser rakamlarını bir inceleyelim;
Su Tahsilat Bedeli 1.500 Milyon Türk Lirası
İller Bankası Aylık Bütçe 1.500 Milyon Türk Lirası (HBB)
İller Bankası Aylık Bütçe 400 Bin Türk Lirası (HATSU)
Bugüne kadar ortalama 180 Milyon Türk Lirası muhasebe hesaplarına girdi. Bunun yanı sıra vergi borçları, otogar, hal, mezbahane, yol tahribat bedelleri bu gelirlerin dışındadır.
Sn. Lütfü Savaş ve hepsi birinden tecrübeli çok kıymetli Daire Başkanları ve müdürlerinin Dörtyol başta olmak üzere Erzin ve Payas’a karşı cezalandırma politikalarını anlamakta güçlük çekiyoruz.
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar