Skip Navigation Links

Mimar Cahit Top Son Yolculuğuna Uğurlandı..

TMMOB Mimarlar Odası Hatay Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, İskenderun Temsilciliği eski başkanlarından,

Mimar Cahit Top Son Yolculuğuna Uğurlandı..Web
TV

Yaşam   A+a-

 İskenderun Belediye Meclisi CHP’li eski üyelerinden Mimar A. Cahit Top, tedavi gördüğü hastanede 60 yaşında vefat etti.
Sosyal ve siyasal yönüyle İskenderun’un başarılı, sevilen, güleç yüzlü simalarından Mimar Ahmet Cahit Top, geçirdiği beyin kanaması sonrasında geçen hafta Gaziantep’te ameliyata alındı. Yoğun Bakımda yaşam savaşı veren mimar Cahit Top, yapılan tüm müdahalelere ve tedavilere cevap verememesi üzerine bugün hayatını kaybetti.
 
Türk Kızılay'ı İskenderun Şube yönetiminde de geçmiş dönemlerde görev alan, İskenderun'da Beşiktaşlılar Derneğinin kurucu üyelerinden merhum Mimar Ahmet Cahit Top’un vefatı başta ailesi olmak üzere, meslektaşları ile sevenlerini derinden üzdü ve yasa boğdu.
Mimar Cahit Top’un cenazesi İskenderun Kaptan Mehmet Paşa Camii’nde İkindi Namazı’na müteakip kılınan cenaze namazının ardından Çankaya Mezarlığı’nda defnedildi.
CHP Hatay Milletvekili Avukat Suzan Şahin, Merhum Cahit Top’un eşi ve ailesini camii avlusunda ve mezarlıkta yalnız bırakmayarak teskin etti.
Sevenlerinin dua ve gözyaşları arasında sonsuzluğa uğurlanan Mimar Cahit Top’un cenaze törenine, CHP Hatay Milletvekilleri Avukat Suzan Şahin, İsmet Tokdemir, CHP Hatay Milletvekili Adayı Doktor Riyat Kırmızıoğlu, Mimarlar Odası Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri, Hatay ve İskenderun başta olmak üzere çevre illerden meslektaşları, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, meslek odaları başkanları ve daha yüzlerce seveni katıldı.
Mimar Cahit Top, sevenlerinin, dostlarının omuzlarında sonsuzluğa dua ve gözyaşları arasında uğurlandı.
Biz de 8. Gün Haber Web Tv olarak dostumuz Mimar Cahit Top’a Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
 
 
 
 
 
 
Mimar Cahit Top Son Yolculuğuna Uğurlandı.. videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Gozde Bolat -Diyetisyen 
son gelişmeler
öne çıkanlar