Skip Navigation Links

Başkan Seyfi Dingil Konuklarını Makamında Ağırladı

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun halkına en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisinde olduklarını belirtti.

Başkan Seyfi Dingil Konuklarını Makamında Ağırladı

Yerel   A+a-

İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk, İskenderun Ticaret Odası Başkanı Levent Yılmaz, Deniz Ticaret Odası Başkanı Kemal Kutlu, Azganlık Mahallesi Muhtarı Murat Saraç ve Kaledibi Mahallesi Muhtarımız Bestami Demirci İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.
Kaymakamımız Başarılı Çalışmalara İmza Atıyor
İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk’ün kentte başarılı çalışmalar yaptığı belirten Başkan Seyfi Dingil,”Kaymakamımız ile sürekli iletişim halindeyiz. Kentimize ve bölgemize verdiği katkılardan ve hizmetlerinden ötürü Kaymakamımıza teşekkür ediyoruz. Sağolsun Kaymakamımız her projemizde her çalışmamamızda yanımızda oluyor, destek veriyor. İskenderun için birçok önemli projeye birlikte imza atmaya devam edeceğiz " diye konuştu.
Hepimizin Amacı İskenderun’a Hizmet Etmektir
İskenderun Ticaret Odası Başkanı Levent Yılmaz ve Deniz Ticaret Odası Başkanı Kemal Kutlu’nun ziyaretinde bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” İskenderun’u daha ileriye taşıma noktasında 7/24 hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Hep beraber el birliğiyle şehrimize ve esnaflarımıza faydalı çalışmalar yapmanın mücadelesi içerisindeyiz. Hepimizin amacı İskenderun’a hizmet etmektir. Odalarımızın her zaman yanında ve destekçileriyiz “diye konuştu.
Muhtarlarımız Çalışma Arkadaşlarımızdır
Azganlık Mahallesi Muhtarı Murat Saraç ve Kaledibi Mahallesi Muhtarımız Bestami Demirci’nin ziyaretinde konuşan Başkan Seyfi Dingil, muhtarlarımızla mahalle yapılan belediye hizmetleri hakkında fikir alışverişinde bulunuyoruz. Muhtarlarımızın önerileri bizler için çok önemli “dedi.
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar