Skip Navigation Links

Hatay’ın Muharrem İnce’si Kırmızıoğlu İlçe İlçe Geziyor…

CHP Hatay Milletvekili Adayı Doktor Riyat Kırmızıoğlu, 1 günde en az 3 ilçede çalışmalara katılarak rekora koşuyor.

Hatay’ın Muharrem İnce’si Kırmızıoğlu İlçe İlçe Geziyor…

Politika   A+a-

Türkiye’nin tamamına kurduğu gönül köprüsüyle halkın sevgi seliyle karşılanan Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce il il meydanları gezerken, Hatay’ın Muharrem İnce’si öz evladı Doktor Riyat Kırmızıoğlu da, ilçe ilçe gezerek geçmişten bugüne kurduğu gönül köprüsünün meyvelerini halktan gördüğü ilgiyle topluyor.
Her gün en az 3 ilçede programlara katılan Doktor Riyat Kırmızıoğlu, dağın o tarafı bu tarafı ayırmadan tüm ilçelerde gönül köprüsü kurmaya devam ediyor.
İskenderun’da esnaf gezisi yaptıktan sonra, birçok sivil toplum kuruluşunun toplantılarında CHP’nin reform ve projelerini anlatan, Antakya, Defne ve Samandağ’daki programlara da gecenin geç saatlerine kadar katılarak huzurlu ve tatlı bir yorgunlukla evine dönen Doktor Riyat Kırmızıoğlu, gittiği her yerde gösterilen ilgi ve sevgi seline aynı sıcaklıkta karşılık veriyor.
Hatay’ın tüm ilçelerinde kurduğu gönül köprülerinin karşılığını fazlasıyla alan CHP Hatay Milletvekili Adayı Doktor Riyat Kırmızıoğlu, Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığında Türkiye’de yapılacak reformları, halka huzur verecek projeleri, ekonomide kalkınmayı sağlayacak atılımları anlatıyor.
Eğitimden sağlığa, ekonomiden dış politikaya kadar, Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığında ilk 100 günde bir çok alanda atılacak adımların millete kısa sürede huzur, refah ve mutluluk olarak yansıyacağını belirten Doktor Riyat Kırmızıoğlu, Türkiye’nin makus talihinin değişeceğine vurgu yapıyor.
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar