Skip Navigation Links

Begüm Bor&Ulaş Devrim Çifti Nişanlandı…

Beslenme ve Diyet Uzmanı Begüm Bor, evlilik yolunda ilk adımı attığı Haritacı Ulaş Devrim’le nişanlandı.

Begüm Bor&Ulaş Devrim Çifti Nişanlandı… Web
TV

Magazin   A+a-

 Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet Halk Partili Meclis Üyesi Yıldız Bor ile İşadamı Muhittin Bor’un güzel kızı Beslenme ve Diyet Uzmanı Begüm Bor, İşadamı Recai Devrim ile Esmahan Devrim’in oğlu Haritacı Ulaş Devrim’le evlilik yolunda ilk adımı attı.
Bor ailesinin Arsuz’daki yazlık evinin bahçesinde düzenlenen nişan törenine her iki ailenin yakınları, mutlu çift Begüm Bor ile Ulaş Devrim’in arkadaşları katıldı.
Bor ve Devrim ailelerinin misafirlerini en güzel şekilde ağırladıkları nişan törenine yaklaşık 150 kişi katıldı.
Güzel gelin Begüm Bor’un anneannesi Zehrinneda Karataş ile dedesi Mehmet Karataş’ın nişan yüzüklerini taktığı Begüm Bor-Ulaş Devrim çifti, evlilik yolunda ilk adımı atmanın mutluluğunu aile yakınları ve dostlarıyla paylaştılar.
Başarılı siyasetçi Hatay Büyükşehir Belediyesi CHP’li Meclis Üyesi Yıldız Bor ile eşi İşadamı Muhittin Bor’un, nişanladıkları biricik evlatlarının en mutlu günlerinden birinde hüzünle mutluluk arası duygu yaşadıkları nişan töreninde, Recai Devrim ve ailesinin mutluluğu görülmeğe değerdi.
Nişan yüzüklerinin takılması ve tatlının yenmesinin ardından yağmurun bile engel olamadığı coşku tavan yaptı. Arada bir hızlı yağan yağmura rağmen bir an bile yerinde durmayan, aile yakınları ve dostlarıyla gecenin geç saatlerine kadar eğlenen Begüm Bor-Ulaş Devrim çifti, bu mutlu günlerinde yanlarında olan herkese teşekkür ettiler.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Begüm Bor&Ulaş Devrim Çifti Nişanlandı…  videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar