Skip Navigation Links

Ahmet Göçmen Dualarla Anıldı…

Türkiye’nin en büyük filtre fabrikalarından biri olan ASAŞ Filtre’nin Kurucusu Ahmet Göçmen, vefatının 7’inci yıldönümünde mezarı başında anıldı.

Ahmet Göçmen Dualarla Anıldı… Web
TV

Yaşam   A+a-

 Başarılı ve dürüst sanayici kimliğinin yanısıra İskenderun Ekonomisi’ne yön veren işadamlarından biri olan Ahmet Göçmen, Karaağaç Asri Mezarlığı’ndaki mezarının başında okunan Hatm-ı kur’an-ı Kerim tilaveti ve sevenlerinin dualarıyla anıldı. .
Ardında Türkiye’nin ve Dünya’nın en önemli markalarından Asaş Filtre gibi önemli bir miras bırakan, fikirleri, değerleri evlatları ve ailesi tarafından korunan Merhum Ahmet Göçmen, çalışanlarına verdiği önem, sosyal sorumluluk projelerine katkıları, Hatay ve Türkiye’nin kalkınması için verdiği mücadelesiyle de tanınıyordu.
Merhum Ahmet Göçmen’in ailesine ve çalışanlarına bıraktığı önemli mirası Türkiye’nin ve Dünya’nın saygın filtre markalarından Asaş Filtre, evlatları tarafından geliştirildi, büyütüldü ve çok daha yükseklere çıkarıldı.
Geçirdiği ani kalp krizi sonrası tüm müdahelelere rağmen 14 Haziran 2011 tarihinde aramızdan ayrılan Ahmet Göçmen, ailesini, çalışanlarını ve tüm severlerini yasa boğmuştu.
Karaağaç Asri Mezarlığı’nda Merhum Ahmet Göçmen’in mezarı başında okutulan Hatm-ı Kur’an-ı Kerim tilavetine eşi Suat Göçmen, evlatları Zeki Göçmen, Gökhan Göçmen, Nazan Göçmen, damadı Adnan Çalışkan, gelini Selda Göçmen, torunları Ahmet Göçmen ve Suat Göçmen, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti eski başkanlarından ve CHP Hatay Milletvekili Aday Adayı Şehmus Aslan, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi ve 8. Gün Haber Web Tv Sahibi Gökhan Gökpınar ile Asaş Filtre yöneticileri, akrabaları, aile dostları katıldı.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ahmet Göçmen Dualarla Anıldı…  videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar