Skip Navigation Links

Arsuz Zabıtası Denetimlerini Sıklaştırdı !

Arsuz Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Bayramı öncesi rutin denetimlerini sıklaştırdı.

Arsuz Zabıtası Denetimlerini Sıklaştırdı !Web
TV

Arsuz   A+a-

 Yaz tatili sezonunun başlaması, okulların tatil olması, Ramazan Bayramı’nda tatilcilere ilave olarak Türkiye’nin çeşitli illerinden gelecek yerli turistlerin akınına uğrayacak olan Arsuz’da özellikle gıda işletmelerini denetleyen Arsuz Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, denetimler sırasında esnafların bayramını kutladı ve hayırlı bol kazançlar diledi.
Geçmişten bugüne gıda yönetmeliği ve halk sağlığı konularında hassas olan esnaflara teşekkür eden ve de önümüzdeki günlerde de denetimlerin süreceğini belirten Arsuz Belediyesi Zabıta Müdürü Sinan Altan, rutin denetimlerini bayram tatili öncesi sıklaştırdıklarını söyledi.
Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha’nın talimatları üzerine, tatilcilerin huzur ve güven ortamında güzel günler geçirmeleri için denetimlerini aralıksız sürdürdüklerini belirten Altan, “Her yaz tatili sezonu olduğu gibi, yerleşik nüfusun 5 katı artan bir nüfusa ulaşan Arsuz’da, halkımızın huzur ve güven ortamında tatillerini yapmalarını sağlamak adına, özellikle gıda işletmelerinde denetimlerimiz devam ediyor. Halkımız şunu iyi bilsin ki, herkes gönül rahatlığıyla tatilini huzur ve güven ortamında yapabilir. Belediye Başkanımız Nazım Culha’nın en hassas olduğu konuların başında halk sağlığı, huzur ve güven ortamının korunması gelmektedir. Bu bağlamda tüm esnaflarımızın kanun ve yönetmeliklere uygun çalışmalarından dolayı da memnunuz. İşletmelerin takibini de denetimlerimizle sürdüreceğiz” dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Arsuz Zabıtası Denetimlerini Sıklaştırdı ! videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar