Skip Navigation Links

' Biz, Kurtuluş’un ve Kuruluş’un Partisiyiz'

Cumhuriyet Halk Partisi, Payas, Dörtyol, Erzin ilçelerinde seçim bürolarının açılışını gerçekleştirdi.

' Biz, Kurtuluş’un ve Kuruluş’un Partisiyiz'

Politika   A+a-

 Seçim bürosu açılışına Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Adayları Av. Suzan Şahin ve Dr. Riyat Kırmızıoğlu ile çok sayıda vatandaş ve partili katıldı.
Coşkulu geçen açılışlarda, halaylar kuruldu ve CHP Hatay Milletvekili Adayları Şahin ve Kırmızıoğlu, taraftarlarıyla el ele gönül gönüle halay çekerek 24 Haziran seçim sürecinin coşkusunu heyecanlarıyla büyüttüler.
El ele gönül gönüle memleketin öz evlatları Şahin ve Kırmızıoğlu’nu bağrına basan Payas, Dörtyol ve Erzin halkı, CHP’nin iktidarı, Muharrem İnce’nin cumhurbaşkanlığı için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğinin sözünü verdi.
Adaylar Şahin ve Kırmızıoğlu ile bölge halkı arasında kurulan gönül köprüsünün coşkusu, Payas, Dörtyol ve Erzin’de katlanarak devam etti.

" Biz, Kurtuluş’un ve Kuruluş’un Partisiyiz"

 
Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Adayı Av. Suzan Şahin; "Cumhuriyet Halk Partisi, 95 yıllık Cumhuriyetimizle yaşıt olmasına rağmen, ilk günkü ruhla ve ilk günkü heyecanla halkımızı layık olduğu uygarlık düzeyine ulaştırmaya çalışan bir partidir. Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün başlattığı Anadolu Aydınlanması’nın izinde, tüm kadrolarıyla yurttaşlarımızın özgürlüğü, refahı, huzuru ve mutluluğu için yılmadan çalışan bir partidir.
Cumhuriyet Halk Partisi, Gücünü Kuvayı Milliye’den ve Kurtuluş Savaşımızdan;
Meşruiyetini Amasya’dan, Erzurum’dan ve Sivas’tan, Özgüvenini Cumhuriyet’in iktisadi ve kurumsal reformlarından, Umudunu Gezi’ye katılan yurttaşlarımızdan ve Adalet Yürüyüşü’nde sel olup akan milyonlardan alan bir partidir." dedi.
 

Adaleti Sağlayarak Türkiye’yi Büyüteceğiz !

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Adayı Doktor Riyat Kırmızıoğlu ise yaptığı konuşmalarda, Türkiye’nin tüm renkleri ve güzellikleriyle ayrılmaz bir bütün olduğu vurgusuyla “Barışacağız, bölüşeceğiz, birlikte büyüyecek, birlikte Türkiye olacağız” dedi.
Türkiye’nin kalkınmasının önündeki en büyük sorunun barış ve huzur ortamının bozulmuş olmasını gösteren Kırmızıoğlu, adaleti sağlayarak, barışarak birlikte büyümenin önemine dikkat çekti ve CHP’nin iktidarında Muharrem İnce’nin cumhurbaşkanlığında TBMM’nde de çoğunluğu almış bir şekilde Türkiye’yi güzel günlerin beklediğinin altını çizdi.
Kırmızıoğlu, CHP’nin seçim bildirgesinde bütçedeki kaynakları da açıklanarak vaat edilen proje ve reformların toplumun tüm kesimlerini mutlu ve huzurlu kılmaya, Türkiye’yi kalkındırmaya yeteceğini söyledi.
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar