Skip Navigation Links

Dr. Kırmızıoğlu’na Halktan Sevgi Seli…

Doktor milletin hizmetinde oldu ve olmaya devam edecek

Dr. Kırmızıoğlu’na Halktan Sevgi Seli… Web
TV

Politika   A+a-

 CHP Hatay Milletvekili Adayı Doktor Riyat Kırmızıoğlu, gittiği heryerde büyük ilgi görüyor, hakla kucaklaşmaya devam ediyor.
Bir pazarcının, CHP Hatay Milletvekili Adayı Doktor Riyat Kırmızıoğlu’nu işaret ederek “Doktor ayağınıza geldi” çağrısı ise CHP ekibinin yüzünde güzel bir tebessüm oldu. Doktor Riyat Kırmızıoğlu pazarcı esnafına teşekkür etti ve “CHP halkın doktoru bütün sorunları çözmek için geliyor, projeleriyle geliyor” dedi.
Hatay’ın her ilçesinde yoğun programlarını sürdüren Kırmızıoğlu, İskenderun Mustafa Kemal Mahallesi Muhtarı İsa Taş’ı ziyaret etti ve ardından da aynı mahallede her hafta sonu kurulan Cumartesi Pazarı’nı gezdi.
CHP İskenderun İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu, Mustafa Kemal Mahallesi Muhtarı İsa Taş, kadın ve gençlik kollarının da katıldığı Cumartesi Pazarı’nda Kırmızıoğlu, halktan ve pazarcı esnafından gördüğü ilgiden bihayli memnun bir şekilde gezilerini sürdürdü.
Dertlerini, sıkıntılarını anlatan vatandaşlar, geçmiş yıllarda fileyi doldurmakta, her istediklerini almakta bu kadar zorlanmadıklarını belirterek, bir aileni zorunlu ihtiyacı olan sebze ve meyve gibi ürünleri neredeyse taneyle almaya başladıklarını ifade ettiler.
Milletvekili Adayı Kırmızıoğlu’nu bağrına basan vatandaşlar, CHP iktidarında Cumhurbaşkanı Muharrem İnce ve Milletvekilleriyle ekonominin düzeldiği, herkesin mutlu ve huzurlu bir Türkiye istedikleri için CHP’ye oy vereceklerini söylediler.
Pazarcılardan biri CHP Milletvekili Adayı Doktor Riyat Kırmızıoğlu’nu görünce, “Doktor ayağınıza geldi” diye çağrıda bulununca, Kırmızıoğlu da bu çağrıya duyarsız kalmadı ve teşekkür etti.
Kırmızıoğlu, Cumartesi Pazarı gezisi arasında yaptığı açıklamada, “CHP halkın doktoru bütün sorunları çözmek için geliyor, projeleriyle geliyor. Hem emekliye hem öğretmene hem çalışana birbirinden güzel projelerle geliyor. Emekliye minimum 1500 TL, asgari ücrete vergisinden arınmış bir halde net 2 bin 200 TL maaş veriyoruz. 25 TL su yardımı, 50 TL elektrik yardımı 100 TL yakacak yardımı her ay aile sigortasından yararlananlar hesabına yatıracağız. Aile sigortasından yararlanan her kadına aylık 1000 TL maaş verdiğimiz gibi onların baktıkları çocuklarına da sene başında okul masrafları olarak hesaplarına 1200 TL yatıracağız. CHP bütün bunların kuruşu kuruşuna hesaplamış olarak 2023 yılında toplumun refah seviyesini kişi başına düşen milli hasılada 15 bin dolarlık bir payla Türkiye’yi şaha kaldıracağız. Bizler dediğimizi yaptığımızı henüz iktidara gelmediğimiz 2015 yılında projelerimizi uygulamaya koydurtarak yaptığımızı iktidara geldiğimiz 25 Haziran sabahı tek tek başlayıp eylül ayından itibaren başta OHAL uygulamasını kaldırarak ekonomiyi büyüteceğiz, büyüttüğümüz ekonomide adil bir paylaşım sağlayacağız.” Dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dr. Kırmızıoğlu’na Halktan Sevgi Seli…  videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar