Skip Navigation Links

Ak Parti Milletvekili Adaylarından DTO’ya Ziyaret

AKP Hatay Milletvekili Adayları Özel, İnan ve İskenderun Belediyesi Başkanı Dingil İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi’ni ziyaret etti.

Ak Parti Milletvekili Adaylarından DTO’ya Ziyaret

Ekonomi   A+a-

İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi’ne AK Parti Hatay Milletvekili Adayları Abdulkadir Özel, Nazlı Ecrin İnan, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, AKP İlçe Başkanı Bestami Bilgili ve teşkilat üyeleri ile birlikte nezaket ziyaretinde bulundular.
AK Parti Hatay Milletvekili Adayları Abdulkadir Özel, Nazlı Ecrin İnan, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, AKP İlçe Başkanı Bestami Bilgili ve ilçe yönetimini, İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kutlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılandı.
Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette yapılacak seçim çalışmaları münasebetiyle Milletvekili adayları Abdulkadir Özel, Nazlı Ecrin İnan, İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi yönetimine çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.
AK Parti Hatay Milletvekili Adayları Abdulkadir Özel “Hatay’a hizmet etme noktasında büyük çaba sarf edeceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde bölgemizi her alanda gelişmesi, Sanayici, İş adamlarımız ve Denizcilerimizle birlikte hareket ederek, sorunlar için çözümler üreteceğiz” diye konuştu.
İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kutlu ise “Ziyaretinizden dolayı çok memnuniyet duyduk. Sizlere seçim çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye belirtti.
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar