Skip Navigation Links

“Hatay'ın Bütün Demokrat Ve Cumhuriyetçilerine Çağrıdır!

CHP Üyesi kimliğiyle bir basın bildirisi yayınlayan Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, yaklaşan 24 Haziran seçimleriyle ilgili olarak

“Hatay'ın Bütün Demokrat Ve Cumhuriyetçilerine Çağrıdır!

Gündem   A+a-

CHP Üyesi kimliğiyle bir basın bildirisi yayınlayan Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, yaklaşan 24 Haziran seçimleriyle ilgili olarak, Türkiye’nin içinde bulunduğu durumun göz önünde bulundurularak net bir tavır konulması gerektiğine vurgu yaptı.
CHP Üyesi kimliğiyle yayınladığı basın bildirisinde birçok konuya dikkat çeken Başkan Nazım Culha şöyle dedi;
“Hatay'ın bütün Demokrat ve Cumhuriyetçilerine çağrıdır!
24 Haziran'daki Cumhurbaşkanlığı seçimleri tarihi önem taşımaktadır. Milletvekili listeleri üzerinden yürüyen bütün tartışmaların bir an önce sonlandırılması veya dondurulması, parti tarihi boyunca, partinin herhangi bir kademesinde görev almış herkesin acilen bulunduğu ilçedeki seçim çalışmasına katılmak için başvurması, mevcut partili veya partisiz bütün siyasi aktörlerin seçim çalışması için harekete geçmesi, tarihi bir sorumluluktur.
Uluslararası çevrelerce ülkemizin ekonomik iflasının tartışıldığı, yönetme krizinin ciddi boyutlara ulaştığı, siyasetin olağan koşullarının ortadan kalktığı, eğitim sisteminin felce uğradığı mevcut koşullarda, durum ne olursa olsun, kendi aramızda tüketici bir tartışma içinde olamayız. Genel Merkezimiz olağanüstü koşullarda olduğunun bilincindedir. Her adımın büyük bir siyasi risk anlamına geldiğini bilerek davranmıştır. Böylesine kritik bir süreçte bizim de tam bir parti disipliniyle, Merkezin aldığı bütün kararları harfiyen yerine getirme yükümlülüğümüz bulunmaktadır. Olağanüstü koşullarda siyaset olağanüstü araçlarla yürür!
25 Haziran'a kadar olan süreç ülkemizin kaderini belirlerken, biz partililer için de bir turnusol işlevi görecektir.
Hepimiz birer sıra neferi olduğumuzu gösterelim!
Şerefle taşınan en büyük rütbenin parti üyeliği olduğunu bilince çıkaralım.
Tarih, bu dönemin parti kadrosunu 24 Haziran seçimlerini kazanan kahramanlar olarak özel bir sayfaya yazacaktır.
Hedefe kilitlenmiş tek yürekle herkesi görev başına çağırıyorum.
"Bahar Bizim Sokağımıza da Gelecek!"
Nazım CULHA
CHP Üyesi
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar