Skip Navigation Links

CHP’nin Şahin’i de Er Meydanına Çıktı !

Cumhuriyet Halk Partisi’nde uzun yıllardır karşılıksız, çıkarsız ve menfaat gözetmeden geceli gündüzlü çalışan Avukat Suzan Şahin,

CHP’nin Şahin’i de Er Meydanına Çıktı !

Politika   A+a-

 ilk kez milletvekilliğine aday adayı olarak sevenlerini mutlu etti.
24 Haziran seçimlerinde yüzde 50+1 oyun önemini çok iyi bildiğini ve daha faydalı olmak adına aday olmaya karar verdiğini belirten Avukat Suzan Şahin, sevenlerine sosyal medya hesabından müjdeyi verirken, Hatay’ın tüm ilçelerini her mahallesine ve tüm teşkilat üyelerine kadar tanıyan CHP’nin bir neferi olarak CHP’nin iktidar olma heyecanını dile getirdi.
 
suzan şahin
 
Partisinin tüm etkinliklerinde, teşkilatın emrinde, gençlik ve kadın kollarının maddi ve manevi yanında ve her zaman en önde yürürken şahsi hesaplar içinde olmayan Avukat Suzan Şahin, sadece CHP tabanında değil, aynı zamanda sağ partilerin tabanında da sevilen bir isim.
 
Avukat Suzan Şahin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şöyle dedi; “Üyesi olmaktan onur ve gurur duyduğum, uzun yıllardır aktif mücadele verdiğim, iki dönem Kadın Kolları MYK’sı olarak görev aldığım, Akdeniz Bölge Sorumlusu olarak sahalarda çalıştığım ve halen Kurultay Delegesi olduğum CUMHURİYET HALK PARTİSİ’nden 27. Dönem Milletvekilli’ği için Aday Adayı’yım.
 
suzan şahin
 
Alanı bilen, siyaset dilini, parti politikalarını özümsemiş, halka doğru anlatma kabiliyetleri olanların görev bilinciyle hareket etmeleri gerektiğine inandığımdan dolayı aday adayı oldum. Barış, kardeşlik, ulusal egemenlik, özgürlük, eşitlik ve adalet isteyenlere çağrım var; Bugün samimi bir şekilde bedenini, ruhunu, canını ortaya koyarak bu mücadeleyi CHP yapıyor.
 
suzan şahin
 
Adalet yürüyüşü ve demokrasi uğruna ölümüne yürüdü milyonlar, başkaldırıldı bu çarpık düzene. Cumhurbaşkanlığı belirlenme sürecinde tutum ve gayretler tüm partilerin seçime girmesi için gösterilen çabalar beni çok etkiledi. Ortak akıl ve bilimden, demokrasiden yana dünya görüşü olan partimle onur duyuyorum. 50 + 1 O bir oyun önemini kavrayan biri olarak şahsımın +1’lere daha etkili katkısı olacağını düşündüm ve hayat felsefemle de örtüşen, önce insan diyen CHP için, ses ve nefes mücadelesine hazırım.
suzan şahin
 
Ben biliyorum ki parlementer sistemi gençler ve kadınlar geri getirecek Cumhuriyet kadınları görev başında ortak akıl ile el ele vereceğiz. Aydınlığa, ilime, çağdaşlığa yürüyeceğiz. Bu ülkeye bir zafer gerek, o zafer gençlerle ve biz kadınlarla gelecek.
Bugün 6 Mayıs günlerden Deniz, Yusuf ve Hüseyin isimleri verilmiş çocuklar el ele tutuşsa bu Ülke çiçeklenir bahar gelir tüm kara parçalarına.
Ülkeye zafer gerek
O gün tam da bugün
Omuz omuza verelim baharı birlikte getirelim... “
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar