Skip Navigation Links

“Polis Huzurun Teminatıdır”

CHP İskenderun ilçe başkanı Yusuf Mansuroğlu Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. Yıldönümü nedeniyle İskenderun Emniyet Müdürü Zeki Balcı’yı makamında

“Polis Huzurun Teminatıdır”

Gündem   A+a-

CHP İskenderun ilçe başkanı Yusuf Mansuroğlu; beraberinde CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu ve yöneticilerle, Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. Yıldönümü nedeniyle İskenderun Emniyet Müdürü Zeki Balcı’yı makamında ziyaret ederek kutladılar.
Polis teşkilatının yaptığı özverili çalışmaların takdirle karşılandığını ifade eden CHP ilçe başkanı Yusuf Mansuroğlu “ Polis halkın can ve mal güvenliğini sağlayan huzurun teminatı olan en nadide kuruluşumuzdur.” dedi.
Kurulduğu günden itibaren gece gündüz demeden çalışan ve bu uğurda can veren şehit polislere rahmet gazilere şükran ve görevi başında olanlara başarılar dileyen ilçe başkanı Mansuroğlu emniyet müdürü Zeki Balcı şansında tüm emniyet güçlerinin gününü kutladı.
Bu anlamlı günde yapılan ziyaretten memnun olduğunu kaydeden İskenderun ilçe Emniyet Müdürü Zeki Balcı, amaçlarının kent ve ülkede asayişi huzuru ve vatandaşın can ve mal güvenliğini sağlamak olduğunu ifade etti.
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar