Skip Navigation Links

'Mhp Kadın Kolları Heyetinden Kaymakam Soytürk'e Nezaket Ziyareti'

Hoşsohbet ortamında gerçekleşen ziyarete, MHP İlçe Teşkilat Başkanı Turan Bozkurt da eşlik ederek ziyarete renk kattı.

'Mhp Kadın Kolları Heyetinden Kaymakam Soytürk'e Nezaket Ziyareti'

Ekonomi   A+a-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İskenderun İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Fatma Kaya ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti.
Ziyaret esnasında, kadınlarımızın yaşadığı sorunlar başta olmak üzere ülke genelindeki yaşanan gelişmeler ve sunulan hizmetler üzerine bilgi alışverişinde bulundu.
Kaymakam Soytürk, “Ülkemizin gelişmesinde ve ilerlemesinde büyük emekleri bulunan kadınlarımız, toplumsal ve ekonomik yaşamdaki gelişmelerin en temel öğesi olduğunu bir kez daha vurgulayarak, Annelik görevi başta olmak üzere, toplumu şekillendiren, topluma faydalı bireylerin yetişmesinde önemli bir rol üstlenen ve üretime katkıda bulunarak birçok ulvi görevleri yerine getiren kadınlarımız toplumsal hayatımızın, millet ve devlet yapımızın odağında yer almıştır ve bu şekilde de devam edeceğine inancımız tamdır” dedi.
Nazik ziyaret dolayısıyla memnun olduğunu ifade eden Kaymakam Soytürk, MHP İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Fatma Kaya ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Gozde Bolat
Narin Restaurant 
son gelişmeler
öne çıkanlar