Skip Navigation Links

Daha Güçlü Bir Türkiye İçin Milletimiz Askerimizin Yanında.

Yardım kampanyası Sokollu Mehmet Paşa Külliyesi’nde yapılan kahvaltı ve basın toplantısı ile duyuruldu,

Daha Güçlü Bir Türkiye İçin Milletimiz Askerimizin Yanında.Web
TV

Payas   A+a-

 Daha Güçlü Bir Türkiye İçin Milletimiz Askerimizin Yanında.
adllı yardım kampanyası Sokollu Mehmet Paşa Külliyesi’nde yapılan kahvaltı ve basın toplantısı ile duyuruldu, toplantıya Payas Kaymakamı Dr Polat KARA, Payas Belediye Başkanı Bekir ALTAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Eray SARI, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa BAĞ, Payas Halk Eğitim Müdürü Sinan KOÇULU, Sivil Toplum Kuruluşları ve Hatay basın camiasından birçok gazeteci katıldı.
Katalımcılara Ekonomist Süleyman ÇELİK tarafından Türk Bayrağı hediye edildi.
Programın Açılışında Payas Kaymakamı Dr Polat KARA ve Payas Belediye Başkanı Bekir ALTAN projeye verdikleri önemi dile getirip projenin yerinde bir organizasyon olduğunu belirttiler.
 
Kampanyayı Açıklayan Payas Toplum Hizmetlerini Destekleme Derneği Başkanı;Sosyolog Nurcan ÖZCAN. Şunları Söyledi.
Kampanyamızın iki amacı bulunmaktadır.
 
1 Amaç: TSK’nın Suriye sınırları içinde görev yapan asker ve personellerimizin acil ilhtiyaçları olan bazı malzeme ve ekipmanlarının teminini sağlamak.
 
2. AMAÇ: Payas’ta başlayan ve tüm türkiye de örnek bir farkındalık kampanyasına dönüşmesini sağlamak.
 
Zeytin dalı operasyonu ile yapılan kampanyaların hareket noktasında sadece duygusal olduğunu görmekteyiz. Bu durum olumlu gibi görünse de hem ulusal hem de uluslar arası farklı anlamlandırmalara neden olmaktadır. Türk Silahlı Kuvvetlerinin yemekleri devlet tarafından temin edilebilmektedir.
Bizim önceliğimiz askerin tüketilen malzemeleridir. Bunlar arasında vücut temizleme kiti, sivrisinek ilacı, dezenfektanlar, tanklar için invertör (dönüştürücü) gibi ihtiyaçlar olmaktadır.
İkinci önceliğimiz; Yardım kampanyamızda tüm vatandaşlarımıza duygularıyla kendi istedikleri yardımı değil, askerin ihtiyacı olan malzemelerin alınmasında gönlünden geçen miktarda nakit yardımları yapmalarına vesile olmak.
Güçlü bir Türkiye için güçlü bir orduya ihtiyaç vardır. Bu kapsamda ordumuzun her daim yanında olan milletimizin daha sistemli bir kampanya amacı ile hedefe ulaşmaktadır. Hedefimiz ihtiyaca uygun yardım yapmaktır.
 
Kampanya ya bağış yapmak için hesap bilgileri:
IBAN: TR35 0001 0007 5885 0317 2050 01
HESAP SAHİBİ: Payas Toplum Hizmetlerini Destekleme Derneği
HESAP ADI: Bağış hesabı
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Daha Güçlü Bir Türkiye İçin Milletimiz Askerimizin Yanında. videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
 
 
son gelişmeler
öne çıkanlar