Skip Navigation Links

İTSO’dan üyelerine Türk Bayrağı

İGC yönetimi İTSO’ya nezaket ziyaretinde bulundu

İTSO’dan üyelerine Türk Bayrağı

Gündem   A+a-

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Veysel Cıncık ve yönetim kurulu üyeleri, İTSO’ya nezaket ziyaretinde bulundular. Vatan Gazetesinin başlattığı, ‘Odalar, Üyelerine Türk Bayrağı Versin’ kampanyasına ilk destek İTSO’dan geldi. İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İGC’nin ziyaretinde yaptığı açıklamasında, Kampanyaya aktif olarak katılacaklarını belirterek, üyelerine Türk Bayrağı hediye edeceklerini belirtti.
Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette ağırlıklı olarak İskenderun ekonomisi ve 1 Nisan’da yapılacak olan seçimlerle ilgili fikir alış verişinde bulunuldu. İGC Başkanı Veysel Cıncık, İTSO’nun İskenderun ekonomisinde lokomotif görev gördüğünü belirterek; “1 Nisanda İTSO’da yapılacak olan seçimlerin İskenderun için hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Göreve geldiğiniz günden bu yana İTSO’ya vizyon kazandırmanın yanı sıra, yapılan hizmetler, eğitimler, projeler de zaten ortada. İGC olarak her zaman İTSO’nun çalışmalarını yakından takip ettik. Haberleri halka ulaştırma adına yazılı, görsel ve sosyal medya aracılığıyla kamuoyuna duyuruyoruz. Bu vesile ile seçimlerin şehrimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.” şeklinde konuştu.
Ziyaretten ötürü memnuniyetine dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise; “İTSO yönetimi olarak 1 Nisan tarihinde seçimlerin yapılması için karar aldık. Şeffaf bir seçim olması için gayret sarf ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana İskenderun ekonomisine, halkımıza, kurum ve kuruluşlarımıza elimizden gelen desteği vermenin gayreti içerisinde olduk. İTSO olarak eğitimlerimiz, AB Projelerimiz oldu. Yeni iş yeri açmak isteyen girişimcilerimize yönelik gerek AB, gerek KOSGEB ve DOĞAKA işbirliğiyle çok sayıda kurslar düzenlendi. Bu eğitimlerimiz de aralıksız devam ediyor. İTSO yönetimi olarak sanayici, iş adamlarımızı ve KOBİ’lerimizi ziyaret ederek, sorunlarını dinlemenin ve çözüm yolları aramanın gayreti içerisinde olduk. Görev yaptığımız süre içerisinde bölgemizin sorunlarını Ankara’ya en yetkili birimlere ulaştırmak için yoğun çaba sarf ettik. İnşallah yeni dönemde daha çok proje ve daha çok hizmetler vermeyi hedefliyoruz” dedi.
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar