Skip Navigation Links

Uluslararası Bisiklet Turuna Hazırız..

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Uluslararası bisiklet turnuvasının İskenderun etabı hazırlıklarının tamamlandığı belirtti.

Uluslararası Bisiklet Turuna Hazırız..

İskenderun   A+a-

 Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Uluslararası Akdeniz Bisiklet Turunun", 2-4 Mart tarihleri arasında yapılacağını söyledi.
 

İSKENDERUN ETABINA HAZIRIZ 

 
 Uluslararası bisiklet turnuvasının İskenderun etabında son hazırlıkların yapıldığını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Türkiye Bisiklet Federasyonu ve UCI (Uluslararası Bisiklet Birliği)’nin 2018 yılı faaliyet programında yer alan, “International Tour of Mediterranean – Uluslararası Akdeniz Bisiklet Turu” 02-04 Mart 2018 tarihlerinde Hatay-Adana-Mersin illerinde yapılacak. Sporcular 02 Mart Cuma günü öğle saatlerinde kentimiz sahil bölgesinden geçiş yapacaklar. Azerbaycan, Kazakistan, Rusya, Belarus, İran, Moğolistan, Ukrayna, Estonya, Özbekistan, Gürcistan, Eritre, Romanya ve Malezya gibi farklı ülkelerden yaklaşık 20 yabancı ve 4 Türk olmak üzere toplam 24 takım ve 175 sporcunun katılımı beklenen turun İskenderun etabına tüm bisiklet severleri ve sporsever bekliyoruz” dedi. 
 

TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR

 
Yarışmaya tüm halkımızın davetli olduğunu belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” bu tür organizasyonlar şehrin tanıtımına pozitif katkı sağlıyor. İskenderun etabında sprit primi olarak dereceye giren ilk üç sporcuya çeşitli ödül ve hediyeler verilecektir. Birçok ulusal ve uluslararası spor televizyon kanalları canlı yayın yapacak.” şeklinde konuştu.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar