Skip Navigation Links

Başkan Seyfi Dingil'den Hastalara Moral Ziyareti

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, gerek hastanelerde tedavi gören gerekse tedavileri evlerinde yapılan vatandaşları ziyaret ediyor.

Başkan Seyfi Dingil'den Hastalara Moral Ziyareti

İskenderun   A+a-

 Başkan Seyfi Dingil, rutin belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sıksık vatandaşları iyi ve kötü gününde yalnız bırakmıyor.
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, farklı mahallelerde bulunan hasta ve yaşlı vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletiyor.  
RABBİM HASTALARIMIZA ŞİFA VERSİN
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ziyaretteki amaçlarının; rahatsızlıkları nedeniyle gününü evinde veya hastanede geçiren hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret ederek onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek olduğunu söyledi.
HER ZAMAN VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ
Başkan Seyfi Dingil,“ tedavi gören hastalarımızı ziyaret ediyoruz. Onlara geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor Allah'tan acil şifalar diliyoruz. Her zaman olduğu gibi vatandaşımızın yanındayız. İskenderun Belediye Başkanı olarak hastalarımızı ziyaret ederek onlara şifa dileklerimizi sundum.  İhtiyaç duyulduğunda insanımızın iyi gününde ya da kötü gününde yanında olabilmenin gerekli olduğunu düşünüyorum. Bu duygu ve düşüncelerle hasta olan kardeşlerimize Allah’tan acil şifa yakınlarına da sabır ve kolaylıklar diliyorum” şeklinde konuştu.
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar