Skip Navigation Links
Gumus-Suv

Cumhurbaşkanı Erdoğan Operasyon Bölgesinde

Erdoğan, Sınırdaki Harekat Merkezi'nde

Cumhurbaşkanı Erdoğan Operasyon Bölgesinde

Gündem   A+a-

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afrin operasyonunun 6. gününde, Hatay'daki Harekat Merkezi'ne gitti.
 
HATAY'DAKİ HAREKAT MERKEZİNE GİTTİ
 
Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'la birlikte bugün akşam saatlerinde Ankara'dan Zeytin Dalı Harekatı'nın sevk ve idaresinden sorumlu olan 2. Ordu'nun Hatay'daki Harekat Merkezi'ne geçti.
 
BOZDAĞ, CANİKLİ VE ORG. GÜLER DE REFAKAT EDİYOR
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler'in de refakat ettikleri kaydedildi.
 
HAREKAT HAKKINDA BİLGİ ALIYOR
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın beraberindeki heyetle birlikte Harekat Merkezi'ndeki 2. Ordu Komutanı Korgeneral İsmail Metin Temel ve diğer askeri yetkililerden Zeytin Dalı Harekatı hakkında bilgi almakta olduğu kaydedildi.
 
YILDIRIM İLE GÖRÜŞMESİ ERTELENDİ
 
Sürpriz ziyaret nedeniyle, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Beştepe'de Başbakan Binali Yıldırım'ı kabulünün de ertelenmiş olduğu öğrenildi.
 
Erdoğan, harekatın sevk ve idaresinden sorumlu olan 2`nci Ordu`nun Harekat Merkezi`nde görev yapan askerlere yaptığı konuşmada, “Afrin temizlendikten sonra asli sakinlerine teslim edilecek” dedi.
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli ve Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler ile birlikte Zeytin Dalı Harekatı`na katılan birlikleri denetledi.
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar