Skip Navigation Links

Başkan İnan; 'Taraftarlarımıza Teşekkür Ediyoruz!'

Arsuz Karaağaç Spor Kulüp Başkanı Nevzat İnan,yağmur ve soğuk demeden takımlarına sahip çıkan taraftarlarına da teşekkür etti.

Başkan İnan; 'Taraftarlarımıza Teşekkür Ediyoruz!'

Arsuz   A+a-

 Arsuz Karaağaç Spor Kulüp Başkanı Nevzat İnan, geçtiğimiz hafta sonu evlerinde konuk ettikleri Belen Belediyespor maçında alınan 3 puanın kendilerini mutlu ettiğinden söz ederken, yağmur ve soğuk demek takımlarına sahip çıkan taraftarlarına da teşekkür etti.
Belen Belediyespor maçının değerlendirirken, ligin ikin yarısının ilk maçına galibiyet ile başlamanın kendileri için önemli olduğuna vurgu yapan Arsuz Karaağaç Spor Kulüp Başkanı Nevzat İnan, "Devre arasını iyi değerlendirdik. Bunun meyvesini de elbette ki almak istiyoruz. Geçtiğimiz hafta sonu evimizde Belen Belediyespor'u ağırladık ve karşılaşmadan galibiyet ile ayrıldık. Bu karşılaşmadan 3 puan almamız bizim için önemliydi. 3 puan aldığımız içinde çok mutluyuz" dedi.
Bu karşılaşmada asıl teşekkürü hak edenin cefakar tarafları olduğuna da vurgu yapan Başkan Nevzat İnan; "Bizi her zaman olduğu gibi Belen Belediyespor maçında da yağmura ve havanın soğuk olmasına karşın tribündeki yerlerini alarak takımlarına  sahip çıktıklar. Bizleri her zaman için yalnız bırakmayan cefakar taraftarlarımıza   kulüp başkanı olarak yönetimimiz adına teşekkür ediyorum. Bu taraftarlarımızı her zaman için yanımızda görmek istiyoruz" dedi. Başkan İnan, ligdeki başarıyı da taraftarların kendilerine verecekleri destek ile yakalayacaklarından söz etti.
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar