Skip Navigation Links

Minikler Kukla Oyununu Çok Sevdi..

HBB Şehir Tiyatrosu eğlenceli ve eğitici oyunlarla geleceğimizin mimarı çocukların hayal dünyalarını süslemeye devam ediyor.

Minikler Kukla Oyununu Çok Sevdi..

Kültür Sanat   A+a-

 Hatay Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu mutfağında bin bir emekle hazırladığı eğlenceli ve eğitici oyunlarla geleceğimizin mimarı çocukların hayal dünyalarını süslemeye devam ediyor. 
 
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın önderliğinde kurulan ve kurulduğu ilk günden bu yana 7’den 70’e tüm Hatay halkının beğenisini kazanan HBB Şehir Tiyatrosu, 6 Aralık Çarşamba günü Dörtyol ilçesinde bulunan Özel Tufan Koleji Konferans Salonu’nda Nasreddin Hoca ‘Ohh Gel Keyfim Gel’ Kukla Oyununu Dörtyollu miniklerin beğenisine sundu.
 
NASREDDİN HOCA FIKRALARINDAN HARMANLANAN OYUNA MİNİKLERDEN YOĞUN İLGİ
 
Yazarlığını ve yönetmenliğini HBB Şehir Tiyatrosu’nun başarılı oyuncularından Atilla Yaprak’ın üstlendiği, Anadolu halkının yaşama biçimini, güldürü öğesini, alay ve eğlenme türünü, övgü ve yergi becerisini dile getirmiş Nasreddin Hoca’nın kıssadan hisse fıkralarıyla harmanlanan, eğitici ve öğretici oyunu Tufan Koleji İlkokulu, Çaylı Barbaros İlkokulu, Hacı Ahmet İlan İlkokulu ve Portakal Çiçeği Anaokulundan gelen minikler büyük ilgiyle izledi.
 
OHH GEL KEYFİM GEL KUKLA OYUNU 17 ARALIK PAZAR GÜNÜ YENİDEN MİNİKLERLE BULUŞACAK
HBB Şehir Tiyatrosu’nun yetkilileri Nasreddin Hoca ‘Ohh Gel Keyfim Gel’ Kukla Oyununu 17 Aralık Pazar günü 13.00 ile 15.00 saatlerinde iki seans olmak üzere Hatay Kültür Merkezi’nde yeniden miniklerin beğenisine sunulacağını belirtti.
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
bayram ilan-sag
dizelciler bayram ilan
bayram-reklam-sag
mahmut sirin
 
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar