Skip Navigation Links

Şehit Aileleri Bize Emanet..

Seyfi Dingil, ülkemizi bölmek parçalamak isteyen hainlere karşı her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olduklarını belirtti.

Şehit Aileleri Bize Emanet..

Gündem   A+a-

 İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ülkemizi bölmek parçalamak isteyen hainlere karşı her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olduklarını belirtti.
İskenderun Gençlik Merkezi, İskenderun Belediyesi ve Engelsiz İskenderun Derneği tarafından 'Gençlerin Saygı Nöbeti' protokolü çerçevesinde gençler şehit ailelerini ziyaret etmeye devam ediyor.
ŞEHİT AİLELERİ BİZLERE EMANET
Devam eden ziyaretler hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” şehit ve gazi ailelerinin her zaman yanlarındayız. Sizler bizlere şehitlerimizin bir emanetisiniz. Her zaman şehit ve gazi ailelerimizin yanında olduk olmaya devam edeceğiz. Vatanımızda rahatça yaşıyorsak bunları şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz. Onların aileleri de bizlere emanettir" dedi.
GENÇLERE VATAN SEVGİSİ AŞILANIYOR
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil” Gençlere de bu bilinci yerleştirmek ve şehit ve gazi ailelerinin yalnız olmadığını göstermek adına ziyaretler bundan sonrada devam edecek. Amacımız gençlerimize vefayı, minnet duygularını, vatan sevgisini aşılayabilmek aynı zamanda vatan için şehadete yürüyen tüm şehitlerimizin emanetlerine sahip çıkmaktır" diye konuştu.
 
Şehit aileleri de gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiler.
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar