Skip Navigation Links

Belediye Başkanı Seyfi Dingil'den Şampiyonaya Davet

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Görme Engelliler Spor Federasyonunun 2017 yılı faaliyet

Belediye Başkanı Seyfi Dingil'den Şampiyonaya Davet

Spor   A+a-

programında yer alan Futsal B2-B3 1.Lig 2. Devre müsabakalarının İskenderun’da yapılacağını belirtti.
Belediye Başkanı Seyfi Dingil, şampiyonaya katılan tüm sporculara başarılar dileyerek şampiyonanın Sakarya Kapalı spor salonunda düzenleneceğini söyledi.
 
İSKENDERUN’UN TANITIMI AÇISINDAN ÖNEMLİ
Belediye olarak Şampiyona için tüm imkânları seferber ettiklerini belirten Başkan Seyfi Dingil,” 15-22 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan şampiyonanın açılışı 16 Kasım saat: 09:00’da başlayacak. İskenderun’da sporcularımıza güzel bir ev sahipliği yapmak istiyoruz. Bu çerçevede Sakarya Mahallesinde bulunan kapalı spor salonumuzu şampiyona için ilgili federasyona tahsis ettik. Bu tür organizasyonları İskenderun’un tanıtımı açısından önemsiyoruz. Turnuvanın hem de sosyal ve ekonomik anlamda şehre katkılar sağlayacağına inanıyoruz” dedi.
 
GÜZEL BİR EV SAHİPLİĞİ YAPACAĞIZ
Turnuva katılan tüm takımlara başarı dileklerini ileten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Tüm halkımızı düzenlenecek olan şampiyonaya davet ediyoruz. Bu zorlu karşılaşmaların fairplay çerçevesinde geçmesini temenni ediyoruz. İskenderun Belediyesi olarak imkânlar ölçüsünde sportif organizasyonlara destek vermeye devam edeceğiz. Sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Şampiyonanın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar