Skip Navigation Links
Gumus-Suv

“1 Aralık’da Yeni Emar Cihazı Geliyor”

İskenderun Eczacı Teknisyenleri Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, İskenderun Devlet Hastanesi Başhekimi Veysel Yıldırım’a nezaket ziyareti yaptılar.

“1 Aralık’da Yeni Emar Cihazı Geliyor”

Gündem   A+a-

 
İskenderun Eczacı Teknisyenleri  Derneği  Yönetim Kurulu Üyeleri,İskenderun Devlet Hastanesi Başhekimi Veysel Yıldırım’a nezaket ziyareti yaptılar.
 
Dernek Başkanı Cemal Çelik, yönetim kurulu üyeleri olarak birlik ve beraberlik içinde sıcak ilişkiler kurmak üzere STK’ları, Resmi Kurumları, özel kuruluşları sık sık ziyaret ettiklerini belirtti. Çelik, tıp dalında çalışanlar olarak doğrudan ilişkileri olan Devlet Hastanesi’ne de geldiklerini ifade ederek, şunları söyledi:
 
“Bizim amacımız, seçildikten sonra bir kenarda durmak değil.İstiyoruz ki STK’lar arasında sıkı bir ilişki olsun. Bu nedenle sık sık ziyaretlerimiz oluyor. Sizi de bu çerçevede ziyaret ediyoruz. Bu arada halkımızın bir şikayetini de iletmek istiyoruz. Hastanemizdeki EMAR cihazının sık sık bozulması vatandaşlarımızın başka hastanelere yönlendirilmesine neden oluyor. “
 
İskenderun Devlet Hastanesi Başhekimi Veysel Yıldırım da ziyaret için Dernek Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti. Dr.Yıldırım, 1 Aralık’da yeni bir EMAR cihazının hizmete gireceğini belirterek, şunları söyledi:
 
“Bu sıkıntıyı atlatabilmek için yeni bir cihaz alıyoruz. Vatandaşlarımız bundan böyle başka hastanelere sevk edilmeyecekler.  Sizi de aktif bir STK olarak kutluyorum. Çalışmalarınızı yakından izliyorum.”
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar