Skip Navigation Links

“Çift Vardiya” Yeni Sezona Merhaba Dedi

HBB Şehir Tiyatrosu, ‘Çift Vardiya’ adlı iki perdelik komedi oyunu tiyatoseverlerle buluşarak yeni sezona merhaba dedi.

“Çift Vardiya” Yeni Sezona Merhaba Dedi

Kültür Sanat   A+a-

 Hatay Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 2017-2018 sezonunu için hazırladığı  ‘Çift Vardiya’ adlı iki perdelik komedi oyunu Samandağ Kültür Merkezi'nde tiyatoseverlerle buluşarak yeni sezona merhaba dedi.
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın öncülüğünde kurulan ve kurulduğu ilk günden bu yana hem sanatsal değeri yüksek hem de eğitici ve öğretici oyunlar ile büyükten küçüğe tüm Hatay halkının ilgi odağı haline gelen Şehir Tiyatrosu, mutfağında bin bir özenle hazırladığı ‘Çift Vardiya’ adlı iki perdelik komedi oyunu ilk kez 20 Ekim Cuma günü Samandağlılarla buluştu.

İKİ PERDELİK KOMEDİ OYUN İZLEYENLERDEN TAM NOT ALDİ

Derlemesini ve yönetmenliğini HBB Şehir Tiyatrosunun başarılı oyuncularından Atilla Yaprak’ın yaptığı iki ayrı kadınla ayrı adreslerde yaşayan adamın yalanlar üzerine kurulu ve arap saçına dönen çıkmazını konu edinen ‘Çift Vardiya’ adlı komedi oyunu izleyenlerden tam not aldı.
Çift Vardiya adlı iki perdelik komedi oyunu 23 Ekim Pazartesi günü saat 19.30'da Hatay Kültür Merkezi'nde yeniden sevenleriyle buluşacak.
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
bayram ilan-sag
dizelciler bayram ilan
bayram-reklam-sag
mahmut sirin
 
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar