Skip Navigation Links

HBB'nin ve HATSU'nun Ayıbı!!!

Payas Halkı Susuzluktan Kırılıyor!!!

HBB'nin ve HATSU'nun Ayıbı!!!

Payas   A+a-

 Payas’a içme suyu taşıyan boru hattındaki arızanın, Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Hatsu tarafından yaklaşık bir aydır güvenlik sorunu bahane edilerek bir türlü giderilememesi; başta Payas Belediye Başkanı Bekir Altan olmak üzere Payas Halkını çileden çıkardı.
 

BEKİR ALTAN; ‘’KAH DAĞLARI DELEREK KAH TAŞLARI OYARAK PAYAS’A SUYU GETİRDİK AMA…’’

 
Payas’ta ilk göreve geldiklerinde görevi CHP belediyesinden devraldıklarını, o sıralarda Payas halkının susuzluktan kırılmakta olduğunu belirten Bekir Altan; ‘’15 yıllık süre zarfında kah dağları delerek kah taşları oyarak Amanos dağlarından 40 km.lik hat döşeyerek Payas’ın su sorununu çözdük’’ dedi.  Bekir Altan 2014 yılında su şebekelerinin Hatsu’ya devredilmesiyle Payas gibi Hatay halkınında sürekli susuzluktan kırıldığını söyledi.
 

‘’KORUMA ORDUSUYLA MAKAMINDA KORKARAK OTURMAKLA HALKA HİZMET EDİLEMEZ’

 
Güvenlik sorunu bahane edilerek yaklaşık bir aydır giderilemeyen ve Payas halkının susuzluktan kırılmasına sebep olan boru hattındaki arıza; Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, beraberinde Ak Parti Payas İlçe Başkanı Veysi Güler, vatandaşlar ve tamirciler tarafından giderildi. Korkuya dayalı bu bir aylık ihmale anlam veremeyen Bekir Altan, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ve Hatsu’ya büyük tepki gösterdi. Bekir Altan; ‘’ Dağlar gibi vatanın her karış toprağı bizimdir. Koruma ordusuyla makamında korkarak oturmakla halka hizmet edilemez’’ dedi.
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
bayram ilan-sag
dizelciler bayram ilan
bayram-reklam-sag
mahmut sirin
 
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar