Skip Navigation Links

Amaç Hatay’da Çocuk Tiyatrosu Oluşturabilmek

HBB Şehir Tiyatrosu tarafından yaz dönemi için hayata geçirilen çocuk tiyatrosu çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

Amaç Hatay’da Çocuk Tiyatrosu Oluşturabilmek

Kültür Sanat   A+a-

 Hatay Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından yaz dönemi için hayata geçirilen çocuk, gençlik ve kadın tiyatrosu kurslarından çocuk tiyatrosu çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

KURS ÇEKMECE OYUN SALONU’NDA VERİLİYOR

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın öncülüğünde kurulan ve kurulduğu ilk günden bu yana Hatay halkının sanatla olan ilişkisini güçlü kılmak amacıyla sayısız oyuna imza atan HBB Şehir Tiyatrosu, 8-13 yaş arası tiyatroya ilgisi olan çocukların yaz tatilini daha verimli geçirebilmeleri için kollarını sıvadı. Çocukların keyifli ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan kurs, HBB Şehir Tiyatrosu’nun başarılı sanatçıları tarafından Çekmece Oyun Salonu’nda veriliyor.

AMAÇ, HATAY’DA ÇOCUK TİYATROSU OLUŞTURABİLMEK

Tiyatroya yeteneği olan çocukların, eğitici kurs sayesinde kişisel gelişimlerini ön plana çıkararak eğlenceli ve bir o kadar da öğretici zaman geçiren miniklerin mutluluklarına vesile olan HBB Şehir Tiyatrosu’nun başarılı sanatçıları hedeflerinin en kısa zamanda Hatay’da bir çocuk tiyatrosu kurmak olduğunu belirtti.
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
bayram ilan-sag
dizelciler bayram ilan
bayram-reklam-sag
mahmut sirin
 
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar