Skip Navigation Links

HBB’nin Genç ve Kadın Tiyatrosunun Çalışmaları Sürüyor

BB Şehir Tiyatrosu, açtığı “Çocuk Tiyatrosu” kursunun ardından tiyatroya ilgisi olan gençlerin ve kadınların da yaz aylarında daha verimli vakit geçir

HBB’nin Genç ve Kadın Tiyatrosunun Çalışmaları Sürüyor

Kültür Sanat   A+a-

 Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın öncülüğünde kurulan ve kurulduğu ilk günden bu yana Hatay halkının sanatla olan ilişkisini güçlü kılmak amacıyla sayısız oyuna imza atan HBB Şehir Tiyatrosu, açtığı “Çocuk Tiyatrosu” kursunun ardından tiyatroya ilgisi olan gençlerin ve kadınların da yaz aylarında daha verimli vakit geçirebilmeleri için kollarını sıvadı. 
HBB Şehir Tiyatrosu 2017- 2018 sanat sezonu için hazırladığı yaz dönemi “Genç ve Kadın Tiyatrosu” kurs çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

HAFTANIN 4 GÜNÜ TİYATROSEVERLERLE BULUŞAN KURS EYLÜL AYININ SONUNA KADAR DEVAM EDECEK

HBB Şehir Tiyatrosu’nun başarılı sanatçıları tarafından Çekmece Oyun Salonu’nda yoğun katılım ile gerçekleştirilen eğitici ve öğretici kurs, Çarşamba ve Cuma günleri saat 16.30 ile 18.00 arasında; Cumartesi günleri ise 12.00 ile 13.30 saatleri arasında tiyatroseverlerle buluşuyor. Yapılan atölye çalışmalarında katılımcılara diksiyon ve temel oyunculuk bilgileri aktarılırken, bir yanda da oyun provaları yapılıyor.
HBB yetkilileri Eylül  ayı sonuna kadar sürecek olan kurs çalışmalarını sergilenecek olan bir oyunlarla sonlandırılıp, edinilen pratik bilgiler doğrultusunda yeni atölye çalışmalarına başlanılacağını bildirdi. 

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
bayram ilan-sag
dizelciler bayram ilan
bayram-reklam-sag
mahmut sirin
 
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar