Skip Navigation Links
Gumus-Suv

Kılıçdaroğlu’na Bir Destekte İskenderun’dan!..

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı Adalet Yürüyüşü’ne İskenderun’dan destek verildi.

Kılıçdaroğlu’na Bir Destekte İskenderun’dan!..Web
TV

Gündem   A+a-

 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun 25 yıl hapis cezasına mahkum olup tutuklanması üzerine Ankara’dan İstanbul’a başlattığı Adalet Yürüyüşü’ne CHP İskenderun İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen organizasyonla destek verildi.
İskenderun Ulu cami caddesi üzerinde bulunan 4 nolu Belediye sosyal tesis önünde ellerinde ‘Adalet’ pankartları ile gelen partililer, 2 dakikalık ‘adalet istiyoruz’ durma eylemi gerçekleştirdi.
Gerçekleştirdikleri eylem ile ilgili bir açıklama da bulunan İskenderun İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu, “Türkiye’de yaşanan hukuksuzluğa karşı, genel başkanımızı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaleti aradığı bir yürüyüş şu anda devam ediyor. Bizlerde İskenderun ilçe örgütü olarak genel başkanımıza destek vermek adına burada iki dakikalık bir ‘adalet istiyoruz’ durma eylemini gerçekleştirmek için toplandık. Katılan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.
Mansuroğlu her gün saat 18:00’da bu eylemin aynı yerde devam edeceğini de sözlerine ekledi.
Yapılan konuşmanın ardından Kılıçdaroğlu’na destek eylemi gerçekleştirilerek sona erdi.
 
 
Kılıçdaroğlu’na Bir Destekte İskenderun’dan!.. videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar