Skip Navigation Links

Kemal Kılıçdaroğlu Arsuz'a Geliyor!

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha'nın daveti üzerine Arsuz'a geliyor.

Kemal Kılıçdaroğlu Arsuz'a Geliyor!

Gündem   A+a-

 
 
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha'nın daveti üzerine Arsuz'a geliyor
 
 
Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, katıldığı bir televizyon programında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun toplu açılış ve temel atma töreni için 8 Temmuz'da Arsuz'a geleceğini açıkladı. Arsuz Sahil Yürüyüş Yolu, Karaağaç Semt Pazarı ve Çöp Aktarma İstasyonu gibi hayata geçirdiği ve açılışını gerçekleştirdiği projelerin yanısıra, hizmetlerini yepyeni projelerle taçlandıracak olan Başkan Nazım Culha, Genel Başkanları Kılıçdaroğlu'nun 8 Temmuz 2017 Cumartesi günü Saat: 16.00'da ilçenin çehresini değiştiren Arsuz Kent Meydanı'nda hem Arsuzlular'la buluşacağını, hem de aralarında kent meydanın da olduğu yatırımların toplu açılış ve temel atma töreninin aynı noktadan gerçekleştireceğini söyledi.
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 8-9 Temmuz tarihleri arasında Hatay'da iki gün kalacağını dile getiren Başkan Culha, "Genel Başkanımızı ilçemize davet ettik ve davetimizi kırmadılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Gelmişken Defne, Samandağ ve Büyükşehir belediyelerimizin de açılış ve temel atma törenlerini gerçekleştirecekler. Dolayısıyla, 8 - 9 Temmuz tarihlerinde herhangi bir aksaklık olmazsa Hatay'ımızı ziyaret ederek,bu açılışları yapacaklar.  8 Temmuz'da ilçemize teşrif edecekler, saat: 16.00'da Arsuz Kent Meydanı'nda da toplu açılış törenimizi gerçekleştirecekler" dedi.
Başkan Nazım Culha ayrıca, açılışı gerçekleşecek olan tesisler arasında  kent meydanı, evlendirme dairesi, Karaağaç Mahallesindeki 2 adet Rhosus Sosyal tesis, Arsuz Semt Pazarı, 26 adet park ve FİFA standartlarına kavuşturulan Karaağaç  Spor  Kompleksi, Madenli Taziye Evi olduğunu, temeli atılacak olan tesisler arasında da Gökmeydan Kültür Evi ile Akçalı ve Karaağaç mahallelerinde yapılacak olan taziye evlerinin bulunduğunu söyledi.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
gubretas
son gelişmeler
öne çıkanlar