Skip Navigation Links

Pedallar 23 Nisan'da Çocuklar İçin Çevrildi

Hatay TEMA ve MKÜ Genç TEMA öncülüğün de gerçeklesen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinliği kapsamında 'Kömür Karartır, Sen Renk

Pedallar 23 Nisan'da Çocuklar İçin Çevrildi

Gündem   A+a-

 
Hatay TEMA ve MKÜ Genç TEMA öncülüğün de gerçeklesen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinliği kapsamında "Kömür Karartır, Sen Renklendir"  sloganıyla bisiklet turu düzenlendi.
 
Hatay Büyükşehir Belediyesi Step Proje ekibinin de yer aldığı etkinlikte MKÜ Bisiklet Topluluğu, ADD Hatay Şube, ÇYDD Defne Şube, Eğitim İş Hatay 1 Nolu Şube, Balıklıdere Bisiklet Topluluğu ve çok sayıda gençler pedal çevirdi.
 
Çocukluğun en unutulmaz parçası olan bisiklete 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda tüm bisiklet severlerin pedal çevirmesi amacıyla merkez ilçe Antakya içinde bisiklet turu düzenlendi. Hatay Büyükşehir Belediye binası önünden startı verilen etkinlik, 8 km’lik şehir turu ile gerçekleştirildi.
 
Bisiklet turunu önde tamamlayan öğrencilerden birine bisiklet ve kask hediye edilirken 50 öğrenciye de çekiliş ile Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Nutuk kitabı dağıtıldı.
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar