Skip Navigation Links

16 Gündür Kayıp Emir’den Haber Alınamıyor

16 Gündür Kayıp Emir'in Annesi: Eğer Okumak İstemiyorsa Evine Dönsün

16 Gündür Kayıp Emir’den Haber Alınamıyor

Reyhanlı   A+a-

 Hatay'da ailenin 7 çocuğundan biri olan Emir Cemiloğlu'ndan 16 gündür haber alınamıyor. Emir'in annesi Delel Cemiloğlu, "Eğer okumak istemiyorsa, evine dönsün." dedi.
 
Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde yaşayan 17 yaşındaki gençten 16 gündür haber alınamıyor.

16 GÜNDÜR HABER ALINAMIYOR

 
Ailenin 7 çocuğundan biri olan Emir Cemiloğlu'nun Dörtyol İmam Hatip Lisesi son sınıf öğrencisi olduğunu söyleyen annesi Delel Cemiloğlu, Emir'in aynı zamanda Dörtyol'da Kur'an Kursu eğitimi aldığını belirterek, 16 gündür haber alamadıklarını, ancak 3 gün önce telefonla arayarak iyi olduğunu söylediğini anlattı.

"OĞLUMUN KAÇIRILMIŞ YA DA KANDIRILMIŞ OLMASINDAN ENDİŞE EDİYORUM"

 

Son telefon görüşmesinde bir 'abi' ile beraber olduğunu ve kendisine iş bulmada yardımcı olacağını söylediği Emir'den bir daha haber alamadıklarını anlatan annesi Delel Cemiloğlu, "Oğlumun kaçırılmış veya kandırılmış olmasından endişe ediyorum. Neredeyse gelsin veya yerini bildirsin gidip getirelim. Çok merak ediyoruz. Babası da zaten astım ve kalp hastası geceleri uyuyamıyor bir an önce evine gelsin." dedi.

"EĞER OKUMAK İSTEMİYORSA OKULU BIRAKSIN EVİNE DÖNSÜN"

 
Gören ya da yerini bilenlere de gözyaşları ile seslenen Anne Cemiloğlu, Emir'in kendi isteği ile İmam Hatip Lisesi'ne ve Kur'an Kursu'na gittiğini belirterek, "Ailece hepimiz merak ve endişe içerisindeyiz. Bir an önce eve gelmesini bekliyoruz. Görenler veya yerini bilenlerin polis veya jandarmaya haber vermelerini istiyoruz. Eğer okumak istemiyorsa okulu bıraksın ama evine dönsün." diye konuştu.
 
 
haberler.com
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
ramazan bayrami 
son gelişmeler
öne çıkanlar
deneme bonusu güncel giriş supertotobet