Skip Navigation Links
Gumus-Suv

Serkan Topal Arsuz'da HAYIRlı Günler Diledi

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Serkan Topal 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak referandumun HAYIRlı sonuçlanması için

Serkan Topal Arsuz'da HAYIRlı Günler Diledi

Gündem   A+a-

 
Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Serkan Topal 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak referandumun HAYIRlı sonuçlanması için sürdürdüğü çalışmalarına Arsuz ilçesinde devam etti.
 
Arsuz ilçesinde yürüttüğü çalışmalar kapsamında Topal, beraberinde ilçe başkanı ve ilçe örgütü yöneticileri, belediye başkanı, kadın ve gençlik kollarımızın yöneticileri ile Kozaklı, Nergislik, Karahüseyinli, Kışla, Arpaderesi mahallelerini ziyaret etti. Gittikleri mahallelerde yoğun bir ilgiyle karşılanan CHP heyeti adına bundan memnuniyet duyduğunu ifade eden milletvekili Topal, vatandaşlarımızın ülkeyi partili tek adama ve keyfi yönetime terk etmeme ve egemenliklerini devretmeme konusunda kararlı olduklarını gördük dedi.

Gittiği Mahallelerde vatandaşlarla geniş katılımlı toplantılar yapan Milletvekili Topal, bu Anayasa değişiklik paketinde milletin yararına tek bir madde dahi yok, bu pakette bütün yollar saraya çıkıyor diyerek, kendi egemenliklerini tahkim etmek için hazırladıkları bir paket olduğu için millete paketin içeriğini anlatamıyorlar. Bu Anayasa’nın neler getirdiğini millete anlatamadıkları içinde anayasa değişikliğine hayır diyenleri teröristlikle suçlamak gibi absürt yollara tevessül ediyorlar.

Bu anayasa geçerse PKK da bitecek, FETÖ de IŞİD de DHKPC de diyenlere inandınız mı? #HAYIR. Diyen milletvekili Topal, Bugüne kadar hangi yetkiniz yoktu da bitirmediniz diye sorulması gerekiyor dedi.

Milletin artık bu masalları dinlemek istemediğini ifade eden Topal, Başbakan çıkıyor ve meydanlarda, "Abidik gubidik birtakım işler oluyor. Bir bakıyorsunuz hiç aklımıza gelmeyen biri başbakan olmuş" diyebiliyor. Sayın başbakanın bu cümlesinin üstüne aslında söylenecek pek fazla söz yok, takdiri milletime bırakıyorum diyen Topal, bu memlekette abudik gubidik işlere izin vermemek için 16 Nisan 2017 tarihinde Hayır demek gerekiyor dedi. 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar