Skip Navigation Links

Türk Metal-Sen’den MHP’ye Ziyaret!

Geçtiğimiz günlerde olağan kongrelerini gerçekleştirerek,yeni yönetimini belirleyen MHP ilçe yönetimine tebrik ziyaretleri devam ediyor.

Türk Metal-Sen’den MHP’ye Ziyaret!Web
TV

Gündem   A+a-

Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Mesut Gezer, Türk Metal Sendikası İskenderun Şube Başkanı Çakır Varan ve sendika üyeleri ile birlikte, MHP İlçe teşkilatın a tebrik ziyaretinde bulundu. 
Gerçekleştirilen ziyarette kısa bir konuşma yapan Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Mesut Gezer, “Türkiye ve bölgemize hâkim olan bir sendika olarak biz de İskenderunluyuz diyebiliyoruz. Siyasilerin desteğini arkamıza alarak daha güçlü bir şekilde yolumuza devam etmek ve yeni yönetiminizi tebrik etmek amacıyla sizleri ziyaret etmek istedik. Bizim yönetimimizde de MHP ilçe yönetiminde yer alan ağabeylerimiz var. Bu bizleri daha da güçlü kılıyor. Amacımız ülkemizde ve bölgemizde yaşayan insanlarımıza sendikamızın faaliyetlerini ve yapabileceklerini göstermek” diye konuştu. 
Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt ise, “Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Mesut Gezer, Şube Başkanımız Çakır Varan ve üyelerine bizlere yapmış oldukları tebrik ziyaretinden ötürü teşekkür ediyoruz. Çalışan işçi kardeşlerimiz için sendikalarımızın önemi vazgeçilmezdir. Biz inanıyoruz ki Türk Metal İş Sendikası da çalışan kardeşlerimizin sorunlarını en iyi şekilde çözümleyip onların arkasında duracaktır” dedi. 
Türk Metal Sendikası İskenderun Şube Başkanı Çakır Varan ise Türkiye’nin çok zor günlerden geçtiğini belirterek, “Gün Birlik Günüdür” dedi.
Haber: Mustafa Mert 
 
 
Türk Metal-Sen’den MHP’ye Ziyaret! videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar