Skip Navigation Links
Gumus-Suv

Boz Doları, Boz Oyunu...

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısına partililerden tam destek AK Parti İskenderun İlçe teşkilatı yönetimi dövizlerini bozdurdu.

Boz Doları, Boz Oyunu...Web
TV

Gündem   A+a-

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısına partililerden tam destek AK Parti İskenderun İlçe teşkilatı yönetimi dövizlerini bozdurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Dolar ve Euro’larınızı bozdurun’ çağrısı üzerine AK Parti İskenderun ilçe teşkilatı yönetim ve kadın kolları ile birlikte ‘Reisimize tam destek için az ya da çok demeden dolar ve eurolarımızı bozduruyoruz’ diyerek döviz bürosuna geçerek dolar ve eurolarını bozdurdular. Reisimiz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Yastık altındaki Dolar ve Euro’larınızı bozdurun’ çağrısına gönülden destek verdiklerini ifade eden AK Parti ilçe Başkanı Ayhan Bodur, “Kökü dışarıda dalı budağı ülkemizde olan sıkıntılara son vermek, devletimizin, Cumhurbaşkanımızın yanında olmak anlamında elimizdeki cebimizdeki dövizleri bozduraraktan Türk Liramıza sahip çıkarak paramızda da millileşiyoruz. Artık hiçbir şekilde döviz kullanmayacağız. Her işimizde Türk Lirasını kullanacağız. Cumhurbaşkanımızın çağrısının ardından ülke olarak dövizini bozdur diyen esnaf vatandaşlarımız var. Ben şahsım ve teşkilatım adına onlara canı gönülden teşekkür ediyorum. Çünkü Cumhurbaşkanımız her platformda milli olmaktan bahsediyor. 10-50-100 dolar veya euro hiç önemli değil. Önemli olan burada karınca misali yolumuzu, safımızı belli etmek ve ülkemize sahip çıkmak. 15 Temmuz’da bir canı ile tankı durduran bu millet şimdi de ekonomisine sahip çıkıyor. Devletimiz ve ekonomimiz inanıyorum ki arzu edilen yere gelecektir” dedi.

Ellerindeki dövizleri bozdurup en azından manevi olarak da rahatladıklarını söyleyen AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Ayhan Bodur, “Cumhurbaşkanımızın dediği gibi millileşmek ve dolara – euro’ya hayır Türk Lirasına evet. Tüm vatandaşlarımızı da dövizlerini bozdurmaya ve Türk Liramıza sahip çıkmaya davet ediyorum. Bu gün bir olma, iri olma günüdür” dedi. Döviz işletmecisi Ali Ahraz ise gün içerisinde bozdurulan döviz miktarının 300 bin dolar olduğunu ve devam ettiğini, vatandaşların dövizini bozdurmaya devam ettiğini söyledi.
 
Haber: Mustafa Mert
 
 
 
Boz Doları, Boz Oyunu... videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
bastug ailesi
bastug ailesi
son gelişmeler
öne çıkanlar