Skip Navigation Links

Harbiye Ulaşımı Üzerine İstişareler Sürüyor

HBB Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş,yerinde ve kaliteli hizmet üretmek amacıyla il genelinde gerçekleştirdiği istişare toplantılarına devam ediyor.

Harbiye Ulaşımı Üzerine İstişareler Sürüyor

Gündem   A+a-

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, yerinde ve kaliteli hizmet üretmek amacıyla il genelinde gerçekleştirdiği istişare toplantılarına devam ediyor. 
 
HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 14 Kasım Pazartesi günü, Defne ilçesi Harbiye Mahallesi’nde mahalle esnafı, kooperatif başkanları ve ilçe muhtarlarıyla bir araya geldi. 
 
İstişare toplantısına HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın yanı sıra  Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman,  Harbiye Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatif Başkanı Yunus Öztürk, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak, HBB Ulaşım Dairesi Başkanı Muhammed İkbal Polat katılım gösterdi.  
 
TURİZMİN KALBİNİN ATTIĞI HARBİYE’DE ULAŞIM RAHATLIYOR
 
Hatay’ın turizminin kalbinin attığı yerlerden bir tanesi olan Harbiye Mahallesi’nde ulaşım koşullarının iyileştirilmesi yönünde somut adımlar atılması gerektiğini ifade eden HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, ilde hizmet veren esnafın üzerindeki yükü hafifletmek amacıyla projeler ürettiklerini belirtti. 
 
HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla esnafı mağdur etmeden yeni bir sistem hayata geçirmek üzere çalışma yürüttüklerini belirten HBB Ulaşım Dairesi Başkanı Muhammed İkbal Polat, Harbiye bölgesindeki günlük yolculuk rakamlarına karşın sistem verimsizliği nedeniyle esnafın kazancının az olduğunu ifade etti. 
 
Vatandaşların ve ulaşım esnafının getirdiği önerilerine samimiyetle kulak veren HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, mahalle ulaşımına emek verenlerin mağduriyet yaşamaması için çalışmaların sürdüğünü belirtti. 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar