Skip Navigation Links
Gumus-Suv

Başkan Toksoy'dan Yolculara Kumanya İkramı

Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, yolculara iftar kumanyası dağıtarak hayırlı yolculuklar diledi.

Başkan Toksoy'dan Yolculara Kumanya İkramıWeb
TV

Dörtyol   A+a-

Dörtyol Belediyesi ramazan ayının ilk gününden itibaren başlattığı kumanya ikram çalışmalarına Başkan Toksoy katılarak yolculara ve yoldan geçen araçlara Belediyenin hazırladığı iftar kumanyasını eşi Hanife Toksoy ve belediye çalışanlarıyla birlikte ikram etti.
Dörtyol E-95 karayolu, Otogar içinde ve şehrin muhtelif yerlerinde gerçekleştirilen kumanya dağıtım çalışmalarıyla sosyal belediyecilik anlamda ilklere imza adan MHP'li Dörtyol Belediyesi, Hatay'da ve bölgede adını yaptığı işlerle sıkça duyurmaya devam ediyor. 
Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, kumanya ikramı esnasında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; Dörtyol Belediyesi olarak, Ramazan ayında yolda iftar yapmak zorunda kalan yolculara ve iftarına yetişemeyen hemşerilerimize ramazan kumanyası dağıtarak iftar yapmalarını sağlıyoruz.  Ramazan ayının ilk günü başladığımız çalışmalarımız ramazan ayının son gününe kadar devam edecektir. Bu vesile ile yolcularımıza hayırlı yolculuklar diler. Ramazan-ı şeriflerini kutluyorum." ifadelerine yer verdi.
Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, ramazan kumanyası  ikramlarını mesai arkadaşlarıyla birlikte dağıtarak yolculara hayırlı yolculuklar  diledi.
Ramazan kumanyası dağıtımı nedeniyle Dörtyol Belediyesi iletişim çağrı merkezi 444 7 712 ve sosyal medya üzerinden yapılan uygulama nedeniyle memnuniyetini dile getiren vatandaşlardan teşekkür ve taktir mesajları alıyor.
 
Başkan Toksoy'dan Yolculara Kumanya İkramı videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar