Skip Navigation Links

Kuaförü Katil Yapan Hırsızlar Tutuklandı

Kuaföre hırsızlığa gelen Mustafa Bulut (22) kuaför tarafından öldürülmüştü.

Kuaförü Katil Yapan Hırsızlar Tutuklandı

Yaşam   A+a-

Adana'da aynı gece bir dükkana 3 kez girmek isterken ev sahibinin ateş açması sonucu arkadaşları ölen 4 hırsız zanlısı, yakalanarak tutuklandı.
Edinilen bilgiye göre, olay Seyhan ilçesine bağlı Sucuzade Mahallesi Güney Kuşak Bulvarı'nda 10 Ocak 2015 tarihinde meydana geldi. İddiaya göre, gece 5 kişi, Güney Kuşak Bulvarı'nda bulunan bir kuaför dükkanına girmek için aynı gece 3 kez gelip hırsızlık yapmak istedi. Hırsızlar en son geldiklerinde Mustafa Bulut (22) montunun içinden demir kesme makası çıkartıp pencerenin korkuluk demirlerini kesmeye başladı. Arkadaşları E.Ö. (14) ile M.Ö. (17) de yardım etti. Bu sırada Rojhat C.(23) ile Mahsun O. (22) da gözcülük yapmaya başladı. Bir süre demiri kesmeye çalışan ve korkuluğun bir tarafını kesmeyi başaran hırsızlar diğer demirleri kesmek isterken ev sahibi Sinan Güzel (36) seslere uyanıp ikinci katın penceresine çıktı. Hırsızları görünce bir gecede 3 kez geldikleri için sinirlenen Sinan Güzel bu kez tabancasına sarılıp ateş etti. Hırsızlar Sinan Güzel'i görür görmez kaçmaya başladı. Ancak kaçarken hırsız zanlılarından Mustafa Bulut yaralandı. Arkadaşları hemen yaralı Mustafa Bulut'u otomobil ile hastaneye kaldırdı ancak şahıs hayatını kaybetti. Olaydan sonra polise teslim olan katil zanlısı Sinan Güzel, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Polis olaydan sonra hırsızlık girişiminde bulunan 4 zanlıyı da yakaladı. Zanlılardan ikisinin yaşı küçük olduğu için çocuk şube müdürlüğünde ifadeleri alındı. İfadeleri tamamlanan zanlılar adliyeye sevk edildi. 4 zanlı da çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.
Zanlılardan ölen Mustafa B.'nin 2, Rojhat C.'nin 22, Mahsun O.'nun 5, E.Ö.'nün 12, M.Ö.'nün ise 8 başta hırsızlık olmak üzere çeşitli suçlardan toplam 49 suç kaydı olduğu ortaya çıktı.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
bayram ilan-sag
dizelciler bayram ilan
bayram-reklam-sag
mahmut sirin
 
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar