Skip Navigation Links

Dudu CHP Grup Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçildi

CHP Grup yönetimi ve Divan üyelerinin seçimi için Grup toplantısına katılan CHP Hatay Milletvekili Av. Mevlüt Dudu Grup Yönetim Kurulu'na seçildi.

Dudu CHP Grup Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçildi

Gündem   A+a-

26. Dönem Milletvekili seçimleri sonrasında, Milletvekili yeminini eden CHP Hatay Milletvekili Av. Mevlüt DUDU, 19 Kasım Perşembe günü CHP Grup yönetimi ve Divan üyelerinin seçimi için Grup toplantısına katıldı.  

Basına kapalı olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan CHP TBMM Grubu'nda, grup yönetimi ve Meclis yönetimi için seçim yapıldı. Toplantıda, grup başkanvekillikleri, grup yönetim kurulu, grup disiplin kurulu üyelikleri ve denetçiler ile TBMM Başkanlık Divanı'nda CHP'ye düşen üyelikler için oy kullanıldı.

TBMM Başkanlık Divanı'nda CHP'ye düşen Meclis Başkanvekilliği, 3 katip üye ve 1 idare amiri belirlendi. TBMM Başkanvekilliğine CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi seçildi. Katip üyeliklere İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi ve Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü seçildi. TBMM İdare Amirliği’ne Çorum Milletvekili Tufan Köse'nin seçildiği toplantıda; CHP Hatay Milletvekili Av. Mevlüt DUDU’da Grup Yönetim Kurulu'na seçilen isimlerden biri oldu.

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Gozde Bolat -Diyetisyen 
son gelişmeler
öne çıkanlar