Skip Navigation Links

Silifke Belediyesi Park Ve Bahçeleri Bakıma Aldı

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut,belediyenin sorumluluk sahasında yer alan orta refüj, park ve bahçeleri bakıma aldıklarını söyledi

Silifke Belediyesi Park Ve Bahçeleri Bakıma Aldı

Gündem   A+a-

Silifke Belediyesi tarafından Taşucu Mahallesi Başkanlar Parkı'nda yapılan bakım ve güzelleştirme çalışmaları vatandaşların beğenisini topladı. İlçe genelinde tüm park ve bahçelerde yeni düzenlemeler yaparak, parkları kış mevsimine hazırladıklarını belirten Başkan Turgut, "Belediye ekiplerimiz, parklarımızı daha güzel, daha estetik ve bakımlı bir hale getiriyor. Kenti gösteren en önemli unsurlar park ve bahçelerdir. Mahallelerimizde yeşil alanlarımızda peyzaj çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Park ve bahçelerimize yeni oyun alanları, spor aletleri tahsis ederek, çocuklarımızın sağlıklı, huzur ve güven içerisinde oynayabileceği yeni mekanları hizmete sunuyoruz. Bununla birlikte farklı yaş gruplarındaki vatandaşımızın spor aktivitelerini rahatça yerine getirebileceği, oturabileceği, dinlenebileceği yeşil alanlarımızı da artırarak ilçemizi daha yaşanabilir bir şehir haline getiriyoruz" dedi.
Taşucu Mahallesi'nde yapılan park çalışmalarından memnun kaldıklarını belirten Taşucu Mahalle Muhtarı Mehmet Koylu, "Taşucu, tarihi ve kültür değerleriyle önemli bir yerleşim merkezidir. Denizi, doğası ve aynı zamanda yerli ile yabancı turistleriyle bölgenin cazibe merkezi haline gelmiştir. Burada bulunan parkımızda bakım çalışmaları gerçekleştiren Silifke Belediyesi'ne ve yetkililerine teşekkür ediyoruz. Parkımız estetik ve güzel bir görüntüye kavuşmuş oldu" dedi.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar