Skip Navigation Links

Optimum'dan Çevre Dostu Etkinlik

Adana Optimum AVM,Çevre Koruma ve Ambalaj Atıkları Değerlendirme Vakfı (ÇEVKO) ve 5M Migros ile birlikte ev ve iş yerlerinde bulunan

Optimum'dan Çevre Dostu Etkinlik

Yaşam   A+a-

ambalaj atıklarının geri dönüşümünün yaygınlaşmasına yönelik etkinlik düzenleyecek.
Etkinliği, geri dönüşüm alanında yaptığı çalışmalar ve TV programlarıyla da tanınan, şarkıcı Zeliha Sunal sunacak.
TV programlarında, pipetlerden saklama kutusu yapmaya, kaçık çoraplardan bulaşık süngeri elde etmeye kadar ambalaj atıklarını değerlendirme alanında çok sayıda örnek çalışmasını sergileyen sanatçı Zeliha Sunal, önerilerini bu kez Optimum ziyaretçileriyle paylaşacak.
Zeliha Sunal, etkinlikte ev ve iş yerlerinde bulanan ambalaj atıkları, gazete ve dergilerle yapılabilecek objeleri tanıtacak. Bu objeleri gösterirken ambalaj atıklarının çöp olmadığından, aslında bunların geri dönüşümü ile çevresel ve ekonomik kazanımlar elde edildiğinden bahsedecek.
Sevilen şarkılarını söyleyecek
Şarkıcı Zeliha Sunal, Optimum'da ÇEVKO ve ambalaj atıkları alanında 20 Kasım Cuma günü saat 15.00 -16.00 arasında yapılacak programının başında ve sonunda sevilen şarkılarını seslendirecek.
Ev ve iş yerlerinde bulunan ambalaj atıklarının yararlı ve sevimli objeler haline dönüştüğünü görmek isteyen ziyaretçiler Optimum Alışveriş Merkezi'nde buluşacak.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
 
 
son gelişmeler
öne çıkanlar